Не знаєте, що подарувати туристу? Стартував продаж ваучерів WizzAir!

christmas

Свята наближаються і настає час ламати голову в пошуках незвичайних, корисних та, бажано, без космічного цінника, подарунків. Якщо серед ваших рідних та близьких є туристи або ті, хто хоче ними стати – скористайтеся пропозицією від WizzAir – придбайте подарункові ваучери!

 

Як це працює?

Придбай ваучер на €25 та €50 на послуги лоукост-авіакомпанії та подаруй друзям або родичам! Ваучер можна використати для придбання квитків будь-якого напрямку або на додаткові послуги. Підкреслимо, що WizzAir працює більш ніж у 116 напрямках та у 38 країнах!

Для придбання ваучера перейдіть на сайт авіаперевізника. Далі ви зможете обрати не тільки номінал (як вже казалося, €25 або €50), але й фірмове зображення, зробити напис та обрати потрібну валюту. Ваучер не іменний, тож сміливо даруйте його в якості подарунку. Вже у аеропорті або під час бронювання (використання ваучера) всі данні про пассажира будуть внесені.

 

wizzair gift

 

Зрозуміло, що не на будь-який квиток вистачить цієї суми, тож є можливість подарувати декілька сертифікатів. Але треба мати на увазі, що використати одночасно однією особою можна не більше 4 сертифікатів (тобто, максимальна сума подарунку – €200).

Зверніть увагу на ще один нюанс: ваучером можна розрахуватися лише за послуги компанії WizzAir, не включаючи послуги партнерів. Наприклад, ваучером не вдасться розрахуватися за паркування на території аеропорту або трансфер.

 

Покриття різниці в сумах

Звісно, знайти квитки, щоб 100% покрити вартість сертифікату, буде важко. Якщо вартість обраних послуг або авіаквитків буде вища вартості сертифікату, різниця покривається пасажиром безготівковим платежем.

 

Термін придатності такого подарунку – цілий рік! Тож вирішуйте, обирайте та не відкладайте вирішення святкових питань у довгий ящик!

 

 

Слідкуйте за нами у соц. мережах:

фб инстаграм вк