Авіаперевізник Wizz Air пропонує знижені ціни на переліт за маршрутом Львів – Вроцлав.

У системі бронювання авіакомпанії з’явились варіанти перельоту за вказаним маршрутом за ціною від 279 гривень в одну сторону. Так, найдешевші варіанти шукайте з січня по березень 2018 року.

Приклад бронювання квитка з вильотом зі Львова до Вроцлава 13 січня 2018 року. Ціна квитка складає 279 гривень в один бік.

Львів Вроцла 279 грн

Таку ж ціну перевізник пропонує на переліт у зворотньому напрямку.Вроцлав Львів 279 грнЗа бажання здыйснити подорож раніше, шукайте акційні пропозиції вже з вересня. Переліт зі Львова у Вроцлав (або у зворотньому напрямку) у вересні коштуватиме від 429 гривень в одну сторону. Приклад бронювання квитка з вильотом 28 вересня зі Львова у Вроцлав.Обирайте варіанти та бронюйте квитки на офіційному сайті перевізника: https://wizzair.com.

Про те, що цікавого подивитись у Вроцлаві, ми вже розказували тут. Бажаєте побачити найбільшу в світі статую Ісуса Христа? Рушайте до містечка Свебодзіне, що розташоване в 190 км від Вроцлава. найбільша в світі статуя ХристаПам’ятник було відкрито у Польщі 21 листопада 2010 року. Його загальна висота складає близько 52 метри, що вище монумента Крісто де ла Конкордія в Кочабамба (40,44 метрів із п’єдесталом) і статуї Христа-Спасителя в Ріо-де-Жанейро (39,6 метрів із п’єдесталом).

Бюджетне житло в Польщі

Готельні номери за розумними цінами рекомендуємо обирати за допомогою ресурсу hotelscombined.com.

Забронювати бюджетний гестхауз чи готель зручно із сервісом booking.com.

Варіант готелів середнього та високого класу обирайте на travelponey.comотримайте 35 $ на перше бронювання тут).

У пошуках житла в оренду радимо звернутись на airbnb.com та даруємо 18 $ для нових користувачів.