У системі бронювання лоукост авіаперевізника Wizz Air з’явились квитки з Києва або Львова до Польщі за зниженими цінами.Увага: при бронювання квитка сьогодні для членів клубу Wizz Discount діє додаткова знижка – 20 %.

Отже, авіаперевізник пропонує найнижчі ціна на переліт зі Львова у Вроцлав. Так, переліт за напрямком туди назад пропонується за ціною ​32,63€, а якщо ви є членом клубу Wizz Discount – сьогодні для Вас діє додаткова знижка -20%, отже квитки обійдуться лише у 17,95€ (або 526,4 гривні) в обох напрямках. Квитки із Києва до Любліна пропонуються за ціною 44,03€ туди й назад, при членстві у дисконт-клубі, віднімайте від ціни 20% вартості.Переліт до Вроцлава зі столиці України можна здійснити за ціною від 52,02€ у напрямку туди й назад.Шукайте цікаві для Вас дати також на напрямки із Києва до Гданська, Катовіце та Варшави.

Найбільше дешевих квитків пропонується у липні та серпні, а також на деякі дати восени.

Де розташуватись у Польщі

Обирайте варіанти готельних номерів за розумними цінами на ресурсі hotelscombined.com.

Широкий вибір готелів, гестхаузів, хостелів обирайте на сервісі booking.com.

У пошуках готелів високого класу рекомендуємо звернутись на сервісі travelponey.com , і в подарунок отримайте 35 $ на перше бронювання тут.

За бажання орендувати апартаменти, будинок або кімнату – найзручніше обирати варіанти на airbnb.com, а ми даруємо 18$ для нових користувачів.