Wizz Air2

 

Сьогодні ми вже писали про те, які є особливості використання послуг відомого лоукост-перевізника WizzAir (приховані збори, можливі компенсації та найголовніше про членство у клубі). А зараз час для термінових новин!

 

 

 

Знижка 20% на всі рейси – тільки сьогодні!

Бронюйте авіаквитки тільки сьогодні, 5 січня, та отримуйте 20% знижки на всі рейси. Зверніть увагу, що знижка діє лише для членів клубу WizzAir Discount Club. Зараз доступно багато квитків за дешевими цінами – від 239 грн./особу (Київ-Вільнюс)!

 

Із України (Київ) є рейси за такими напрямками:

 

Приклад бронювання (є дешеві авіаквитки за цим напрямком на кінець літа-осінь):

5

 

 

 

Членство із знижкою

Про переваги членства у клубі WizzAir Discount Club детальніше написано у цій статті, а тут ми опишемо лише основні моменти. Лоукост-авіакомпанія WizzAir пропонує досить низькі тарифи, за що й стала широко відомою на вітчизняних теренах й не тільки. Але замовляючи членство у клубі ви маєте змогу летіти ще дешевше. Про які переваги йдеться?

 

По-перше, знижка від 10 € на кожен політ за пасажира та знижка 5 € за одиницю вантажу.

По-друге, авіакомпанія інформує членів клубу про найвигідніші акції та про дешеві авіаквитки.

 

Існує два види членства: груповий (на 6 осіб, вартість – 49,99 €/рік) та стандартний (на 2 осіб, вартість – 29,99 €/рік). Тож якщо ви літаєте хоча б один раз на рік, ви повністю компенсуєте витрати на членський внесок!

 

2

 

Якщо ви вирішили стати членом клубу, введіть промо-код WDCSEP15 та отримайте ще 10€ знижки! Таким чином, вартість стандартного членства становитиме 19,99€/рік та групового – 39,99€/рік!

 

 

Подорожуй більше, плати менше із 1dollarTrip!