wizzair_back

 

 

Угорський лоукостер Wizz Air повертається в Україну. Генеральний директор Wizz Air Йожеф Вараді розповів про це 17 травня в інтерв’ю на сайті http://www.fly4free.pl. Він наголосив, що з точки зору розвитку бізнесу ситуація в країні стабілізувалася і тепер є привабливою для Wizz Air.

 

А вже 18 травня про це на своїй офіційній сторінці у Facebook повідомив Андрій Пивоварський, колишній Міністр інфраструктури України. “Wizz Air заявив про бажання повернутися в Україну, тому що “відбувається стабілізація”. Пивоварський наголошує, що передбачав таку ситуацію: “Скільки ж часу я витратив на пояснення експертам, що питання “в економіці”, а не “в політиці”. А мені казали, що я, м’яко кажучи, не правий. Бо вони ж експерти. Найголовніше створити рівні умови для всіх, а з економічною стабілізацією авіа ринок буде динамічно розвиватися сам собою.”

 

Скорочення кількості рейсів Wizz Air із шістнадцяти до восьми відбулося ще в квітні 2015 року через “напруженість у Східній Україні, девальвацію та нестійкість української гривні”. А дочірня авіакомпанія Wizz Air Україна взагалі припинила свою діяльність, але фізично залишилась в Україні. Наразі, йдеться про відновлення роботи саме дочірньої компанії.