Один із найвідоміших лоукост-перевізників на вітчизняних теренах – WizzAir (останні акції від WizzAir тут!). Цей авіаперевізник часто пропонує дуже дешеві тарифи, чим й заслуговує таку популярність. Але не всі знають та використовують всі можливості перевізника. Тож давайте про це поговоримо докладніше.

 

 

WizzAir Discount Club

Обираючи квитки, кожен мандрівник бачив варіацію цін: “Стандартна ціна” та “Ціна для членів клубу”:

 

1

 

Що це за клуб та із чим його їдять читайте далі.

WizzAir пропонує клієнтам два варіанти членства: WIZZ Discount Club та WIZZ Privilege Pass.

WIZZ Discount Club дає привілегії:

 • * знижка від 10€/місце;
 • * знижка 5€ за одиницю вантажу;
 • * розсилка із унікальними акціями авіакомпанії;

Зверніть увагу, що гарантована знижка за місце надається за умови вартості квитка від 19,99 €. Якщо квиток дешевший, то знижку треба дивитися безпосередньо на сайті на обрані дати та рейс.

Членство можливе стандартне та групове. Стандартне членство коштує 29,99 €/рік, дає знижки на 2-х осіб (один із яких має бути членом клубу), а групове – на 6-х осіб і коштує 49,99 €/рік.

Річний внесок за стандартне членство окупається за один рейс на рік вдвох (економія вдвічі більше вартості внеску):

2

 

Річний внесок за групове членство окупається за один рейс втрьох на рік (економія майже вдвічі більше вартості внеску):

 1. Економія на вартості білетів: 6*10 € = 60 €
 2. Економія на багажних зборах: 6*5 € = 30 €
 3. Загальна економія: 90 €

 

WIZZ Privilege Pass – аналог бізнес-класу обслуговування для лоукост-перевізника. Членство за цією програмою коштує 99 €/рік, та включає в себе такі послуги:

 • * безкоштовний вибір місця (є обмеження згідно правил безпеки);
 • * пріорітетна посадка;
 • * безкоштовний предмет ручної поклажі;

WIZZ Discount Club та WIZZ Privilege Pass можуть використовуватись як окремо, так і одночасно.

 

 

 

Wizz Account

Ще одна цікава можливість у цієї авіакомпанії – Wizz Account. Фактично, це бонусний рахунок перевізника, на який ви можете класти кошти та використовувати на придбання квитків або інших послуг компанії. Для відкриття особового рахунку не обов’язково потрібно бути членом клубу – достатньо просто зареєструватися.

Маючи такий рахунок ви можете бронювати, придбати квитки миттєво та не сплачуючи ніяких комісій. Якщо вартість квитка більша за сумму на Wizz Account – сплатіть різницю карткою або у інший спосіб!

Зверніть увагу: мінімальне поповнення рахунку можливе на суму від 300 € (або у іншій валюті).

 

До речі, якщо ви замовили послугу “Гарантія своєчасного прибуття”, то повернення грошей ви отримаєте саме на бонусний рахунок. Ця послуга теж цікава. Якщо рейс буде відмінено або посадка відбудеться із запізненням на 1 годину або більше (та пасажирів не повідомлять за 48 годин), авіакомпанія відшкодує 100 €/особу на протязі 7 днів. Відшкодування буде навіть у випадку затримання рейсу із причин форс-мажору як погодні умови, забастовки та ін. Вартість замовлення послуги – 250 грн/пасажир. Замовити після отримання повідомлення про затримку рейсу, звичайно, не можна 🙂

 

 

 

Для тих, хто подорожує через Будапешт

Якщо ви запланували подорож до/через Будапешт, Угорщина, вам може стати у нагоді пакет послуг “Комфорт у Будапешті”. (Читайте тут варіанти подорожей через Будапешт!)

Основні переваги цієї послуги це Security Fast Track та ексклюзивна кімната відпочинку у Будапешті.

Security Fast Track дозволяє пройти процедуру контролю на безпеку пришвидшено у приорітетному порядку (навіть у завантажені дати).

Ексклюзивна кімната відпочинку (SkyCourt Lounge від компанії «Malév Ground Handling») розташована у Будапешті та включає такі послуги:

 • * безкоштовна їжа, напої, щоденна преса, WiFi;
 • * окрема ванна кімната;
 • * телевізор, зарядки для мобільних пристроїв;
 • * бізнес-куточок (комп’ютер, факс, принтер);
 • * догляд за пасажирами із обмеженими можливостями;

Зверніть увагу, що ексклюзивна кімната працює із 5:00 до 21:00. Вартість послуги – 500 грн./особу.

 

 

Коли бронювати дешевше?

Ми вже писали про те, що таке високі та низькі сезони (на лижний відпочинок, на пляжний відпочинок). Високий сезон – час найбільшого попиту та відвідування туристами певної країни або місця відпочинку. У цей час ціни на квитки, готелі та розваги можуть бути завищені навіть у декілька разів. Частіше всього, це періоди свят, фестивалів та канікул.

У низький сезон квитки коштують у декілька разів дешевше, туристів менше та місць у готелях більше.

WizzAir чітко окреслив дати низького сезону на свої рейси:

 • * 12 грудня – 10 січня;
 • * 19 березня – 10 квітня;
 • * 4 червня – 25 вересня;

Все це не відміняє можливих знижок у інші дати. Найзручніше дивитися тарифи на сторінці із Календарем цін (щоб обрати рейси із іншої країни, клацніть на потрібній країні у переліку зліва).

 

 

 

Збори, окрім вантажних

Всі знають, що за перевезення додаткового вантажу авіакомпанії вираховують окремий збір. Про це детальніше можна подивитися тут. Що стосується інших зборів, то у WizzAir їх є багато. Ми зробили короткий перелік найцікавіших.

1. Адміністративний збір200 грн. Його платить кожен пасажир – такса за користування сервісом.

2. Збір за зміну рейсу50% від вартості квитка. Тобто, якщо пасажир після придбання квитка змінює рейс (дату, напрям), він сплачує додатково цей збір.

3. Збір за зміну імені, інших особистих данних – 1 125-1 507 грн. Якщо пасажир забронював квитки на одне ім’я, а потім із якихось причин вирішив внести зміни – сплачує збір.

Якщо ви знаєте, що можливі ситуації зміни рейсу, особистих данних, то вигідніше замовити одразу послугу Wizz Flex. Це дозволяє змінювати всі данні без обмежень та додаткових сплат. Вартість послуги – 250 грн.

4. Збір за запізнення на літак1 747 грн. Якщо пасажир запізнюється на рейс на 30 хв. або більше, сплачується цей збір.

5. Збір за відміну бронювання1 507 грн. Якщо після придбання квитка пасажир відмовляється, сплачується збір.

6. Збір за перевезення дитини675 грн. Це сумма, що додається до вартості квитка. Якщо ви при пошуку квитків вказали, що їде дитина, то ця сума вже буде додана до вартості.

7. Збір за SMS-повідомлення про підтвердження реєстрації – 35 грн. Якщо ви непокоєтеся через бронювання квитків онлайн та не маєте смартфону для мобільного доступу до своєї електронної скриньки, замовте цю послугу. Одразу після замовлення квитків ви отримаєте SMS із підтвердженням операції.

До речі, якщо у вас все ж є мобільний пристрій, – встановіть мобільний додаток WizzApps. Із цим додатком ви зможете слідкувати за рейсом, отриматувати усі актуальні данні (час рейсу, номер аеробусу, данні про перенесення у разі непередбачуваної ситуації).

 

 

Ось такі можливості відкриває нам бюджетний авіаперевізник WizzAir. А ось дізнатися останні про акційні пропозиції та дешеві авіаквитки від WizzAir можна на нашому порталі!