charming_venice_by_elina121-d59io5n

Чергова неймовірно бюджетна пропозиція на прямий переліт Львів – Венеція (Тревізо) – Львів за 492 гривні! В ціні перевезення великого багажу!

 

Переліт, доступні дати

 

Доступні дати подорожі з Львова до Венеції (Тревізо) за вказаною ціною – 16 – 20 листопада 2014 року. Квитки за вказаною ціною можна придбати на офіційному сайті авіакомпанії Wizz Air.

 

Вартість квитків556 UAH для членів Wizz Discount Club, 638 UAH – стандартна вартість.

 

Lviv

 

 

З огляду на те, що даний рейс обслуговує Wizz Air Україна, ви маєте право перевозити до 32 кілограмів зареєстрованого багажу та однієї одиниці ручної поклажі з максимальною вагою до 10 кілограмів і максимальними розмірами 56x45x25 сантиметрів безкоштовно.

 

Як дістатися міста?

 

Аеропорт Treviso-Sant’Angelo знаходиться на відстані 3 км від Тревізо та 20 км від Венеції.

 

Від аеропорту до міста можна без проблем дістатися автобусами лінії ATVO (лінія сполучає аеропорт Тревізо та Венецію, на шляху зупинки в центрі Местре та біля залізничного вокзалу). Час подорожі складає близько 70 хвилин. Квиток в одну сторону коштує 7 євро, в дві сторони (дійсний протягом 7 днів) – 13 євро. Детальну інформацію можна отримати на сторінці перевізника. Придбати квитки можна в терміналах продажу безпосередньо в аеропорту.

 

Можна також скористатися послугами перевізника Barzi Servizi, вартість проїзду аналогічна але коротший час подорожі – 40 хвилин.

 

Як забронювати дешеве житло в Венеції?

 

Для пошуку найкращих пропозицій бронювання готельних номерів, хостелів та апартаментів рекомендуємо використовувати наш новий сервіс пошуку hotels.1dollartrip.com . Порівнюйте готельні пропозиції на тисячах туристичних сайтів одночасно та обирайте найкращу ціну.

 

 

Можна також скористатися пропозиціями короткотермінової оренди приватного житла на airbnb.com. Можливо, в пригоді вам стануть також наші поради по бронювання “гарячих” готелів.