Venice

І знову Італія! За квиток в дві сторони з Львова до Венеції (Тревізо) заплатимо лише 556 гривень! В ціні також перевезення великого багажу!

 

Квитки за вказаною ціною можна забронювати на сторінці Wizz Air.

 

Подорожуємо 23 – 27 листопада / 30 листопада – 7 грудня / 4 – 7 грудня 2014 року. Вартість квитків – 556 UAH для членів Wizz Discount Club, 638 UAH – стандартна вартість. У вартість входить перевезення зареєстрованого багажу вагою до 32 кілограмів та однієї одиниці ручної поклажі з максимальною вагою до 10 кілограмів і максимальними розмірами 56x45x25 сантиметрів.

 

Lviv - Venecia

 

Як дістатися Венеції?

 

Від аеропорту Treviso-Sant’Angelo, який знаходиться близько 3 км від Тревізо та 20 км від Венеції, до міста можна дістатися автобусами лінії ATVO. Час подорожі близько 70 хвилин. Вартість проїзду в одну сторону – 7 євро, в дві сторони (дійсний протягом 7 днів) – 13 євро. Детальніше на сторінці перевізника. Придбати квитки можна в терміналах безпосередньо в аеропорту. Можна також скористатися послугами перевізника Barzi Servizi, вартість проїзду аналогічна але коротший час подорожі – 40 хвилин.

 

Корисні посилання для пошуку та бронювання житла

hotelscombined.com – пошук та порівняння найкращих цін на готелі, апартаменти та хостели більше ніж на 300 туристичних сайтах.

 

booking.com – пошук та бронювання готелів за найкращими цінами по всьому світу. Світовий лідер в сфері бронювання.

 

travelponey.com – пошук та бронювання готелів середнього та високого класу за вигідними цінами. Сервіс пропонує 35 USD на перше бронювання.

 

airbnb.com – зручний пошук апартаментів, квартир та кімнат. Великий вибір, гарантії бронювання та безпеки, реальна система оцінки житла та відгуків. Отримайте 26 USD на першу подорож.

 

hoteltonight.com – сервіс для бронювання “гарячих” готелів, 25 USD на перше бронювання. Користувати сервісом можна лише на мобільних пристроях.