Budapest

WizzAir незмінно заохочує українців подорожувати до Будапешту. Прямий переліт з столиці України в столицю Угорщини буде коштувати лише 684 гривні.

 

Придбати квитки за вказаною ціною можна на сайті Wizz Air. З огляду на те, що рейс обслуговується авіакомпанією Wizz Air Угорщина у вартість входить лише перевезення малого ручного багажу розмірами не більше за 42x32x25 сантиметрів. Замовити додатковий багаж ви можете під час оформлення замовлення.

 

Вартість квитків – 684 UAH для членів Wizz Discount Club, 798 UAH – стандартна вартість. Варіанти подорожей в найнижчій ціні: 20 – 23 / 20 – 24 жовтня, 3 – 6 / 3 – 7 / 13 – 16 / листопада 2014 року (в цій вартості можливі також інші дати подорожі, просимо перевіряти самостійно).

 

Kyiv - Budapest

 

Як дістатися міста?

 

З аеропорту до міста відбуваються регулярні відправлення громадського транспорту, автобус лінії E200, курсує майже кожні 20 хвилин від 04:00 до 23:00 від терміналу №2 до станції метро Kőbánya-Kispest (з графіком руху можна ознайомитися тут).

 

З станції метро Kőbánya-Kispest їдемо до центру міста, станції Ferenciek tere (графік та розклад руху метро дивитися тут). Квитки можна придбати в касах або ж на пошті в терміналах аеропорту (продавці розмовляють англійською, можна розраховувати карткою). Детальніше про вартість квитків на проїзд громадським транспортом тут і тут.