Авіакомпанія Wizz Air оголосила про новий розпродаж лише сьогодні – 12 квітня! При купівлі квитків на будь-які дати, будь-які напрямки кожне друге місце на одному рейсі за півціни (!). Чудова можливість відправитися у подорож із друзями!
Акція діє з 01.00 12 квітня до 01.00 13 квітня, і лише при оплаті не менше 2 (ДВОХ) місць на одному рейсі, що виконується компанією Wizz Air Hungary Ltd (W6).

Важливий чіт-код: Ви можете забронювати квитки, а оплатити банківським перекладом впродовж доби! Також це виходить дешевше для українців, за умови оплати через банк у гривні. Оскільки конвертація у євро виходить дорожча, ще й маєте цілу добу на оплату.

 

bg_version_2

 

Також, за умовами акції, кількість пасажирів в одній заявці не повинна перевищувати 6 (шести) осіб. Щодо кожного другого придбаного місця застосовується знижка 50%. На кожну заявку на бронювання надається не більше трьох місць зі знижкою.

Знижка не застосовується щодо наступних рейсів: Будапешт – Бордо – Будапешт, 14 червня; Будапешт – Марсель – Будапешт, 18 червня; Будапешт – Ліон – Будапешт, 22 червня.

Якщо Ви летите компанією з 2-х і більше осіб – радимо Вам оформите членство в Wizz Discount Club (воно відразу ж окупиться).

Квитки можна придбати на сайті https://wizzair.com/

 

Дешево переночувати у Європі можна тут:

 

Широкий вибір готелів за розумними цінами є на hotelscombined.com,

номер у готелі середнього та високого класу, відвідайте travelponey.com (отримайте 35 $ на перше бронювання тут).

За бронюванням хостелів, гестхаузів, пансіонів зверніться на booking.com.

Орендувати квартиру, будинок або кімнату радимо на airbnb.com та даруємо 35 $ для нових користувачів.

P.S. І нагадуємо, що вже 30 квітня-1 травня ми вперше в Україні проводимо Фестиваль бюджетних подорожей #1dollartrip, запрошуємо!