Чудова новина для мандрівників, які звикли мандрувати за мінімальним тарифом, проте місця для найнеобхідніших речей їм завжди було замало! Із осені поточного року Wizz Air збільшує розмір безплатної ручної поклажі.

Як скористатися пропозицією?

Приємні зміни у правилах перельотів Wizz Air уже анонсував, а от скористатися правом безплатного перевезення ручної поклажі більшого розміру можна буде з 29 жовтня 2017 року. Розміри ручної поклажі, із якою мандрівників Wizz Air пропускатимуть на борт літака, збільшується майже вполовину! Невдовзі допустимі габарити на рейсах цього перевізника становитимуть 55х40х23 см.

Приємно, що в авіакомпанії не забули й про тих мандрівників, які полюбляють бронювати квитки заздалегідь: усім, хто вже забронював квитки на рейси, пізніші від 29 жовтня, компанія компенсує їхні затрати у 120% розмірі. Щоправда, повернення коштів здійснюватиметься через нарахування Wizz-кредитів. Чудова новина для осінньо-зимових подорожей, чи не так?

Як вигідно орендувати житло?

Щоб орендувати місця в недорогих готелях чи хостелах, завітайте на сайти hotelscombined.com чи booking.com, більш дорогі номери знайдете на travelponey.com, зі знижкою в розмірі $35 (бонусами). Приватні будинки й квартири безпечно бронювати через airbnb.com, зі знижкою в сумі $18.