venice-panorama-012

Чудова можливість відвідати Венецію та околиці, прямий переліт Київ – Венеція (Тревізо) – Київ від 1066 гривень. У вартість квитка входить також великий реєстрований багаж.

 

Переліт, доступні дати

 

Доступні дати подорожі до Венеції за вказаною ціною – 4 – 9 листопада 2014 року. Квитки можна придбати на офіційному сайті авіакомпанії Wizz Air, на сайті можна обрати також інші, зручні для вас варіанти.

 

Вартість квитків – 1066 UAH для членів Wizz Discount Club, 1278 UAH – стандартна вартість.

 

Kyiv - Venice

 

У вартість квитка входить провезення до 32 кілограмів зареєстрованого багажу та однієї одиниці ручної поклажі з максимальною вагою 10 кілограмів і максимальними розмірами 56x45x25 см.

 

Як дістатися міста?

 

Аеропорт Treviso-Sant’Angelo знаходиться на відстані 3 км від Тревізо та 20 км від Венеції.

 

Від аеропорту до міста можна без проблем дістатися автобусами лінії ATVO (лінія сполучає аеропорт Тревізо та Венецію, на шляху є ще зупинки в центрі та біля залізничного вокзалу Местре). Час подорожі складає близько 70 хвилин. Квиток в одну сторону коштує 7 євро, в дві сторони (дійсний протягом 7 днів) – 13 євро. Детальну інформацію можна отримати на сторінці перевізника. Придбати квитки можна в терміналах продажу безпосередньо в аеропорту.

 

Можна також скористатися послугами перевізника Barzi Servizi, вартість проїзду аналогічна але коротший час подорожі – 40 хвилин.

 

Як забронювати дешеве житло в Венеції?

 

Рекомендуємо шукати та порівнювати найкращі пропозиції за допомогою нашого нового сервісу hotels.1dollartrip.com . Порівнюйте готельні пропозиції на тисячах туристичних сайтів одночасно та обирайте найкращу ціну.

 

Можна також скористатися пропозиціями короткотермінової оренди приватного житла на airbnb.com. Можливо, в пригоді вам стануть також наші поради по бронювання “гарячих” готелів.