yvxCE2tn8x-2560x1024

Неаполь та Венеція в одній подорожі за 748 гривень! Цікавий та бюджетний варіант короткої подорожі Італією – у вартості прямі перельоти з великим багажем.

 

Перельоти, доступні дати

 

Маршрут подорожі досить простий, перельоти Київ – Неаполь та Венеція (Тревізо) – Львів прямі, без додаткових пересадок. За згаданою вартістю можливі лише дві комбінації дат 15 – 23 та 18 -23 жовтня 2014 року. Квитки за вказаною ціною можна придбати на офіційному сайті авіакомпанії Wizz Air.

 

Вартість квитків748 UAH для членів Wizz Discount Club, 878 UAH – стандартна вартість.

 

Kyiv

 

З огляду на те, що дані рейси обслуговує Wizz Air Україна, ви маєте право перевозити до 32 кілограмів зареєстрованого багажу та однієї одиниці ручної поклажі з максимальною вагою до 10 кілограмів і максимальними розмірами 56x45x25 сантиметрів безкоштовно.

 

Додаткові переїзди

 

З аеропорту до Неаполя. Від аеропорту до центру міста дістатися можна всього за 15-20 хвилин. Лінія Alibus сполучає аеропорт та центр міста (зупинки на Piazza Garibaldi та Piazza Municipio), автобуси курсують кожні 20 хвилин, квиток коштує 3 євро. Лінія 3S сполучає аеропорт з центром міста але зупинка біля залізничної станції неподалік Piazza Garibaldi, автобуси курсують кожні 30 хвилин. Квиток коштує 1 євро.

 

З Неаполя до Венеції. Дістатися Венеції можна користуючись залізницею, вартість квитка складатиме від 30 EUR а також користуючись послугами авіакомпанії easyJet, завчасно заброньований квиток може обійтися лише 38 EUR.

 

easyJet

З Венеції до аеропорту Венеція (Тревізо). Аеропорт знаходиться на відстані 3 км від Тревізо та 20 км від Венеції. Маршрут до аеропорту обслуговують автобуси лінії ATVO, час подорожі складає близько 70 хвилин. Квиток в одну сторону коштує 7 євро. Можна також скористатися послугами перевізника Barzi Servizi, вартість проїзду аналогічна але коротший час подорожі – 40 хвилин.

 

Як забронювати дешеве житло в Італії?

 

Для пошуку найкращих пропозицій бронювання готельних номерів, хостелів та апартаментів рекомендуємо використовувати наш новий сервіс пошуку hotels.1dollartrip.com . Порівнюйте готельні пропозиції на тисячах туристичних сайтів одночасно та обирайте найкращу ціну.

 

Можете також скористатися пропозиціями короткотермінової оренди приватного житла на airbnb.com. Можливо, в пригоді вам стануть також наші поради по бронювання “гарячих” готелів.