117075309

Wizz Air пропонує прямий переліт з Києва до Неаполя всього за 748 гривень. Переліт в дві сторони, у вартість квитка входить перевезення великого реєстрованого багажу.

 

Переліт, доступні дати

 

Квитки за вказаною ціною можна забронювати на сайті Wizz Air, якщо вас не влаштовують дати можете скористатися агрегатором Momondo.ua для пошуку інших, зручних для вас варіантів.

Вартість квитків – 748 UAH для членів Wizz Discount Club, 878 UAH – стандартна вартість.

 

Дати подорожі: 11 – 14 грудня 2014 року.

 

Kyiv

 

У вартість квитка входить провезення до 32 кілограмів зареєстрованого багажу та однієї одиниці ручної поклажі з максимальною вагою 10 кілограмів і максимальними розмірами 56x45x25 см.

 

Як дістатися міста?

 

Від аеропорту Neapol Capodichino до центру міста лише 7 км, тому дістатися міста можна всього за 15-20 хвилин. До аеропорту передбачені дві автобусні лінії:

 

Лінія Alibus сполучає аеропорт та центр міста (зупинки на Piazza Garibaldi та Piazza Municipio), автобуси курсують від 06:00 до 24:00 кожні 20 хвилин. Квиток коштує 3 євро.

Лінія 3S сполучає аеропорт з центром міста але зупинка біля залізничної станції неподалік Piazza Garibaldi, автобуси курсують кожні 30 хвилин. Квиток коштує 1 євро. Деталі на сторінці перевізника.

 

Від аеропорту можна також доїхати автобусом до Avellino, Benevento, Caserty, Salerno, Serre i Sorrento.

 

Як забронювати дешеве житло в Неаполі?

 

Для того щоб знайти найкращі пропозиції рекомендуємо користуватися нашим новим сервісом пошуку hotels.1dollartrip.com який дозволяє одночасно шукати на сотнях туристичних сайтів без жодної комісії та додаткових оплат.

 

Орендувати квартиру чи просто кімнату можна за допомогою airbnb.com (+ отримати на першу подорож 25 USD). Можливо, в пригоді вам стануть також наші поради по бронювання “гарячих” готелів.