EHV1_Eindhovenscene

Користуючись послугами Wizz Air можна складати зовсім непогані маршрути для бюджетних подорожей. Ось, до прикладу, Ейндговен, батьківщину футбольного клубу “ПСВ” та відомий у світі центр сучасних технологій і науки, можна відвідати всього за 65 EUR.

 

Виліт 8 жовтня – повернення 15 жовтня. Перевезення здійснюють Wizz Air Україна та Wizz Air Угорщина (зверніть увагу на цей факт з огляду на різні правила перевезення багажу про які ми вже неодноразово згадували). Вартість квитка для членів Wizz Discount Club складає 64,86 EUR, стандартна вартість – 88,55 EUR.

 

Kyiv - Katowice

 

Переліт відбувається лише з однією пересадкою в Катовіцах (Польща), важливо, що пересадка на шляху “туди” триває майже добу і випадає чудова можливість відвідати чарівний Краків, на зворотньому шляху пересадка триває близько 15 годин, можна прогулятися нічним Катовіце.

 

Katowice - Eindhoven

 

Щоб обрати найкращу ціну на готелі рекомендуємо користуватися сервісом hotelscombined.com, також ви можете забронювати готелі або ж орендувати житло з суттєвими знижками, для цього ознайомтеся з нашою добіркою знижкових кодів.