679_Budapest-Danube-Day-Cruise-with-Lunch-or-Drinks-960x440

Чергова підбірка найдешевших пропозицій перельотів за маршрутом Київ – Будапешт – Київ від авіакомпанії Wizz Air. Дати на початок листопада.

 

Придбати квитки за вказаною ціною можна на сайті Wizz Air, з огляду на те, що рейс обслуговується авіакомпанією Wizz Air Угорщина у вартість входить лише перевезення малого ручного багажу розмірами не більше за 42x32x25 сантиметрів. Замовити додатковий багаж ви можете під час оформлення замовлення на сайті авіакомпанії.

 

Вартість квитків – 684 UAH для членів Wizz Discount Club, 798 UAH – стандартна вартість.

 

Варіанти бюджетних подорожей: 20 – 22, 24 – 29, 27 – 30 жовтня, 3 – 6, 3 – 7, 3 – 9, 9 -13, 9 – 16 листопада 2014 року.

 

Kyiv

 

Як дістатися міста?

 

З аеропорту до міста відбуваються регулярні відправлення громадського транспорту, автобус лінії E200, курсує майже кожні 20 хвилин від 04:00 до 23:00 від терміналу №2 до станції метро Kőbánya-Kispest (з графіком руху можна ознайомитися тут).

 

З станції метро Kőbánya-Kispest їдемо до центру міста, станції Ferenciek tere (графік та розклад руху метро дивитися тут). Квитки можна придбати в касах або ж на пошті в терміналах аеропорту (продавці розмовляють англійською, можна розраховувати карткою). Детальніше про вартість квитків на проїзд громадським транспортом тут і тут.

 

Як забронювати дешеве житло в Будапешті?

 

Для пошуку найкращих пропозицій бронювання готельних номерів, хостелів та апартаментів рекомендуємо використовувати наш сервіс пошуку hotels.1dollartrip.com. Порівнюйте готельні пропозиції на тисячах туристичних сайтів одночасно та обирайте найкращу ціну.