36436516

Пропонуємо вашій увазі добірку бюджетних пропозицій перельотів з Києва до Будапешту на вересень та жовтень. Прямий переліт Київ – Будапешт – Київ виконує авіакомпанія Wizz Air.

 

Переліт, доступні дати

 

Квитки за вказаною ціною можна забронювати на сайті Wizz Air, у вартість входить перевезення малого ручного багажу розмірами не більше за 42x32x25 см. Вартість квитків – 684 UAH для членів Wizz Discount Club, 798 UAH – стандартна вартість.

 

Дати подорожі: 25 вересня – 1 жовтня, 24 вересня – 1 жовтня, 19 – 26 вересня, 20 – 23 жовтня, 20 -24 жовтня 2014 року.

 

Kyiv

 

Як дістатися міста?

 

З аеропорту до міста відбуваються регулярні відправлення громадського транспорту, наприклад, автобус лінії E200, курсує майже кожні 20 хвилин від 04:00 до 23:00 від терміналу №2 до станції метро Kőbánya-Kispest (з графіком руху можна ознайомитися тут).

 

З станції метро Kőbánya-Kispest їдемо до центру міста, станції Ferenciek tere (графік та розклад руху метро дивитися тут). Квитки можна придбати в касах або ж на пошті в терміналах аеропорту (продавці розмовляють англійською, можна розраховувати карткою). Детальніше про вартість квитків на проїзд громадським транспортом тут і тут.

 

Як забронювати дешеве житло в Будапешті?

 

Для пошуку найкращих пропозицій рекомендуємо користуватися нашим сервісом пошуку hotels.1dollartrip.com який дозволяє одночасно шукати та порівнювати ціни на сотнях туристичних сайтів без жодної комісії та додаткових оплат.

 

Орендувати квартиру чи кімнату можна за допомогою airbnb.com (+ отримати на першу подорож 25 USD). Можливо, в пригоді вам стануть також наші поради по бронювання “гарячих” готелів.