Щедрий промо-тариф від авіакомпанії МАУ для польотів до Туреччини. Якщо мріяли побувати в Стамбулі, саме час рушати – ціна від 36€ за переліт в обидва боки!

Як скористатися пропозицією?

Вигідні промо-квитки доступні для бронювання й викупа за покликанням на офіційний ресурс перевізника МАУ www.flyuia.com/ua/main-ukraine.html. Наразі можливо обирати перельоти за найвигіднішою ціною в період із лютого до червня 2018 року, що зручно як для відпочинку, так і для недорогих варіантів бізнес-подорожей. Пропозиція максимально приваблива, оскільки переліт із Києва до Стамбула, а також у зворотному напрямку можна придбати сумарно за 36 євро.

Усі рейси прямі, виконуються без стикування, тому час у дорозі ви майже не помітите. За мінімальним тарифом на борт літака вам буде дозволено захопити тільки ручну поклажу, увесь інший багаж – за доплату.

Як забронювати житло?

Вигідно забронювати недорогі готелі й хостели радимо на hotelscombined.com або booking.com. Готелі більш комфортного рівня обслуговування – на travelponey.com, зі знижкою $35. А от приватне житло – на airbnb.com, зі знижкою $18.