Анонс нової вигідної акції від перевізника KLM для мандрівників, які полюбляють економити. Переліт Київ-Венеція-Київвід 130 євро!

Як скористатися пропозицією?

Квитки за промо-ціною можна обирати на зручні дати й бронювати через портал aviasales.ru. За найнижчою ціною доступні перельоти в період із жовтня 2017 року до лютого 2018. Цікаво, що до вартості перельоту включено також харчування в літаку, а рейси – зі стикуванням в Амстердамі, що дозволяє Вам розширити межі подорожі.

То як, вирушаємо?

Як знайти зручне житло у Венеції?

Коли б Ви не вирішили їхати до Венеції, обрати житло найкраще заздалегідь. Якщо Вам зручно проживати в недорогих хостелах або дешевих готельних номерах, тоді до ваших послуг такі портали, як hotelscombined.com або booking.com.

Якщо ж вартість проживання не грає для Вас якоїсь суттєвої ролі, але комфорт Ви цінуєте понад усе, тоді скористайтеся послугами ресурсу travelponey.com, де перше замовлення вам автоматично оформлять зі знижкою в сумі $35.

А от приватні будиночки, затишні кімнатки або ж квартири з меблюванням можна вигідно орендувати через сайт airbnb.com, де також нададуть знижку, еквівалентну $18.