ryanair

 

Шарові ціни на рейс Варшава-Мілан у грудні та січні! Напевно, Дід Мороз працює в Ryanair, бо саме ця авіакомпанія продає майже задарма квитки із Варшави до Мілана.

 

 

Дістатись до Варшави дешево

Як дешево дістатись до Варшави із України (до 400-600 грн.) ми пишемо досить регулярно. Якщо вас не лякають складні маршрути із декількома пересадками, то можете доїхати до Варшави лише за 88 грн.!

 

 

Варшава-Мілан

 

Варшава
Новорічна Варшава

 

Виліт із Варшави до Мілана коштуватиме від 9 євро! Ми підготували перелік дат із такими спокусливими цінами.

  • 9 євро: 2, 15-17, 22 грудня;
  • 14 євро: 14, 18-21 грудня;
  • 21 євро: 1, 4, 10, 23 грудня.

Зазвичай тиждень до Нового Року відрізняється шаленими цінами на авіаквитки, але Ryanair зробили виняток для цьогорічного свята. Вартість квитків із Польщі до Італії в останній тиждень року – 70-100 євро, але лише 31 грудня вартість складатиме 57 євро!

 

 

Мілан-Варшава

 

мілан
Новорічний Мілан

 

Повернутися із Мілана до Варшави теж можна буде бюджетно. Ось найвигідніші дати січня:

  • 10 євро: 11-13 січня;
  • 20 євро: 5-10, 20,21, 26-28 січня;
  • 25 євро: 14, 17, 18, 25, 29 січня.

На початку лютого ціни підіймуться вже до 60-70 євро і вище.

 

Де зупинитися у Варшаві та Мілані?

Якщо питання в тому, щоб зробити відпочинок максимально бюджетним, подумайте про поселення в гостях. Іншими словами – напросіться в гості до тих, хто цього тільки й чекає. Є навіть спеціальний сервіс – каучсерфінг.

Знайти бюджетні варіанти на готельні номери можна за допомогою hotelscombined.com. Забронювати готель за доступними цінами рекомендуємо на booking.com. Варіант готелів середнього та високого класу рекомендуємо на сервісі travelponey.com (отримайте 35 USD на перше бронювання).

Знайти в оренду квартиру, будинок або кімнату радимо на airbnb.com та даруємо 20 $ для нових користувачів.

 

Також можете знайти багато цікавої інформації про відпочинок в Італії на нашому сайті. Ще один варіант – Новий Рік у Римі.

 

Слідкуйте за акціями від 1dollartrip та витрачайте гроші на задоволення, а не на квитки! А якщо ви хочете дізнатись вартість особисто вашого маршруту, замовте послугу “Індивідуальний маршрут” (напишіть нам: 1dollartrip@gmail.com)