У портала Busfor вигідна акція для тих, хто прагне подорожувати Україною. Автобусні перевезення Київ-Трускавець або Трускавець-Київ обійдуться Вам у 150 гривень!

Як скористатися пропозицією?

Якщо прагнете придбати квитки за анонсованою ціною, радимо не зволікати й бронювати свої дати на порталі busfor.ua. Найближчі відправлення за анонсованою ціною – 24-25 липня поточного року, тому радимо поквапитися.

Як вигідно орендувати житло?

Скільки б днів Ви не планували відпочивати в Трускавці, про житло доцільно подбати заздалегідь. Наприклад, Ви можете зручно обрати й вигідно забронювати житло через такі сервіси, як hotelscombined.com або booking.com. Обидва портали запропонують Вам кращий вибір місць у недорогих готелях або хостелах.

Якщо ж плануєте не занадто бюджетний відпочинок, тоді цілком можна звертатися до послуг сайту travelponey.com й обирати місця в готелях середнього й високого класів. Тут, до речі, матимете приємну знижку в сумі $35 за перше бронювання житла.

Приватне житло зручно й безпечно шукати на порталі airbnb.com, де вам також нададуть знижку в розмірі $18 при першому використанні ресурсу.