Цього разу ми розповімо про вікенд у Запоріжжі. Тут вдасться побачити багато цікавого та дізнатися про історію козацтва.

 

уикенд в запорожье2

 

Доїхати можна на потязі Київ Запоріжжя.

Маршрут потяга Київ Запоріжжя

 • *Потяг «Інтерсіті»
 • *Відправлення о 7:15 із Києва
 • *Прибуття о 14:13 у Запоріжжя
 • *Тривалість подорожі: 6 год. 58 хв.
 • *Ціна сидячого квитка: 397 грн.

 

Якщо Ви хочете цікаво провести час у Запоріжжі, тут можна знайти декілька привабливих місць для екскурсії. Одним із найцікавіших музеїв Запоріжжя можна вважати Музей історії запорозького козацтва, де можна побачити серію дивовижних експонатів. Експозиція музею поділена на низку тематичних підрозділів. Виставка «Острів Хортиця в найдавніші часи» представляє відвідувачам артефакти, датовані від 35 тисяч років тому до так званої доби «раннього заліза». Тут можна побачити старовинні знаряддя праці, інші археологічні знахідки. Відображена також скіфська доба: укріплене острівне городище, стародавні поховання під курганами. Пізніші періоди представлені козацькими клейнодами, шоломами, польськими тесаками. Тут також можна побачити макет чайки, карту козацьких походів та інші цікаві експозиції.

Адреса: 69017, м. Запоріжжя, о. Хортиця вихідний день понеділок

Графік роботи: з 9.30 до 17.00 (каса працює до 16.00); взимку з 9.00 до 16.00.

 

уикенд в запорожье

 

Щоб продовжити занурення у козацьку добу, варто на о. Хортиця відвідати видовища, які пропонує кінний театр «Запорізькі козаки». Якщо пощастить приєднатись до великої групи туристів, то можна потрапити на кінну виставу та демонстрацію народних ремесел, виступи народних хорів та танцювальних колективів. Про час проведення усіх цих захоплюючих заходів можна дізнатись, попередньо зателефонувавши у музей.

Адреса: м. Запоріжжя, о. Хортиця, вул. Заповідна, 23

+38 (061) 701-24-81, 213-32-85, (067) 619-52-90

 

 

Музей «Скіфський стан» це місце, де можна побачити один із найбільших скіфських курганів «Зорова могила». Тут можна подивитися на різноманітні скіфські статуї, каток і жорна. Після жорстокого знищення радянською владою всіх історичних документів та пам’яток, пов’язаних із козацтвом, у музеї лишилося всього 3 могильники та декілька курганів.

Ще один цікавий пункт подорожі бюджетного туриста – це «Музей ретро-автомобілів», де можна побачити вітчизняні та зарубіжні моделі. Найстаріші авто датуються 30-ми роками минулого століття. Основну частину експозиції з 22 автомобілів становлять моделі 60-х років ХХ століття. Радянський автопром представлено моделями «Урал-ЗіС», ЗіС-5, ЗіС-6 «Катюша». Любителі закордонних гігантів ретро-промисловості знайдуть такі раритетні авто, як «Віліс», «Додж».

 

 

Музичний фонтан на Фестивальній площі – це захоплююча безкоштовна атракція в центрі Запоріжжя. Фонтан постійно підсвічується, також іноді вмикають музичний супровід. Прийшовши на площу, кожен може стати свідком різноманітних фестивалів і вуличних акцій, що відбуваються тут щовихідних.

 

уикенд в запорожье3

 

Де жити і що їсти

 • HOSTEL CLUB – 220 грн/доба у двомісному номері.
 • Міні-готель «Купідон» – 100 грн/доба.
 • Готель «Два місяці» – 100 грн/доба.
 • У кафе «Старий дворик» можна замовити бізнес-ланч за 50 грн.
 • У ресторані «Біллі-Бонс» можна поїсти за 200 грн з особи.
 • Ресторан «Деліс» пропонує поїсти від 100 грн з особи.

 

Гарних Вам мандрів, вчіться бюджетно подорожувати з 1dollartrip!