Нещодавно ми вже робили підборку цікавих подій цього вікенді, точніше – суботи. Тож продовєжуємо схиляти читачів до насиченого вікенду : )

 

 

Зранку буде проходити цікавий майстер-клас “Емоційний живопис”. Мистецтво як засіб висловлення своїх свідомих та підсвідомих настроїв, вираження своєї особистості, пізнання себе. Буде цікавим захід для дітей та дорослих, для пари або компанії. Зверніть увагу: треба реєструватися на захід!

 

эмоциональная живопись

 

Місце: Арт-студія “Карандаш”

Дата проведення: 14 жовтня – 28 грудня із 10:00 до 22:00

Ціна: 300 грн.

Для кого: буде цікаво для будь-кого як емоційний відпочинок

 

 

 

Живопис як мистецтво. Майстер-класів такої позиції в неділю буде два: романтичний живопис для пари та живопис для дітей.

 

Живопис для двох – не тільки розвага для пари у вихідні, а й можливість зробити щось спільними зусиллями. Подивіться на себе й на партнера під іншим кутом. Зверніть увагу: треба реєструватися на захід!

 

живопись парой

 

Місце: Арт-студія “Карандаш”

Дата проведення: 11 серпня – 2 листопада із 14:00 до 21:00

Ціна: уточнюється

Для кого: буде цікаво як варіант для проведення побачення, захід для подружньої пари

 

 

Живопис для діток – можливість зацікавити молодше покоління чимось творчим. Майстер-клас розрахований на дітей до 8 років. Зверніть увагу: треба реєструватися на захід!

 

живопись для детей

 

Місце: Арт-студія “Карандаш”

Дата проведення: 8 серпня – 2 листопада із 12:00 до 18:00

Ціна: від 120 грн

Для кого: буде цікаво діткам до 8 років

 

 

Ще один не менш захоплюючий майстер-клас – із пісочної анімації. Цей вид творчості займе час надовго: як дітей, так і дорослих. Атмосфера цілковитого релаксу, перебирання піску, створення своїх унікальних образів на склі. Зверніть увагу: треба реєструватися на захід! Реєєстрація за тел. (044)425-14-11.

 

пісочної анімації

 

Місце: Дитячий клуб “Знайка”

Дата проведення: 18 жовтня, 25 жовтня о 13:30

Ціна: 60-160 грн.

Для кого: для дітей та їх батьків

 

 

Після обіду у неділю у Національному цирку України буде проходити нова програма “Принцеса цирку”. Це не просто циркова вистава із клоунами, акробатами, дресировані тварини та інше. Ця програма – театралізована циркова вистава із обранням “Принцеси цирку” в кінці заходу. До речі, обирають переможицю самі глядачі!

 

цирк2

 

Місце: Національний цирк України

Дата проведення: 18 жовтня о 16:00

Ціна: 50-490 грн. (до 4-х років – безкоштовно)

Для кого: для дітей та їх батьків.

 

 

Ось така цікава неділя очікує киян та гостей столиці. Нагадуємо, що окрім вищеописаних заходів, в Києві проходить багато театральних вистав, кіновистав, майстер-класів та виставок! Гарних вихідних!