Нова акційна пропозиція від авіаперевізника Ryanair – компанія пропонує знижені ціни на переліт із Варшави до півдня Франції, міста Тулуза, за ціною від 30,42€ в обох напрямках!

Дешеві квитки в системі бронювання авіакомпанії вже у доступі для бронювання. Найбільше дешевих квитків у Тулузу пропонується на період травень– червень.

Приклад бронювання квитка за маршрутом Варшава – Тулуза із вилітом 21 травня о 6:30 ранку з Варшави і зворотнім рейс 31 травня, з вилітом о 20:35 із Тулузи. Вартість квитка за маршрутом – 130 злотих (30,42 €) за напрямком туди й назад.Варшава-Тулуза 35 злотихЗнижена ціна на переліт пропонується з вилітом на різні дати, обирайте за своїм планом та бронюйте квитки на офіційному сайті перевізника: https://www.ryanair.com.

Із України дістатись Варшави можна за допомогою перевізників Busfor або Ecolines. Так, квитки на проїзд зі Львова до Варшави пропонуються за ціною від 350 гривень.Львів Варшава 350 грн

Цікавинки Тулузи

Французьку Тулузу часто називають рожевим містом – “La Ville Rose”. Причиною цьому стало використання цеглин рожевого кольору під час будівництва старого міста -це особливо помітно та захоплююче виглядає на заході дня.У місті багато цікавих архітектурних споруд – Водяний замок, Лангедокський канал, Новий міст, Базакль та живописний міський Капітолій.Для того, щоб оцінити красу природи та прогулятись серед численних дерев і квітів, рушайте до місцевого ботанічного саду (Jardin des plantes de Toulouse). Цей сад, площею в сім гектарів, є одним із найстаріших зелених острівців Тулузи, об’єднаний із двома громадськими парками: Королівським садом та Гран Рон. Тут Ви побачите мальовничий ставок, музей природничої історії, руїни старовинних будівель і величезну колекцію рослин з усіх куточків планети, між якими прогулюються павичі та канарки.

“Must see” у Тулузі вважається Космічне містечко – це тематичний парк розваг, присвячений освоєнню космосу та історії сонячної системи. У містечку виставлені моделі ракет-носіїв і супутників, організовані інтерактивні павільйони, транслюються тематичні фільми. В парку можна спробувати за допомогою симулятора запустити ракету або встановити супутник на орбіту, а в павільонах представлена історія космічного простору, починаючи з Великого вибуху. Найбільш вражаючими експонатами вважаються повнорозмірні моделі ракети Аріан-5 і космічний корабель Союз – вони є відкритими для відвідувачів. На території парку знаходяться два планетарія, завітайте до них – там Ви зможете побачити зоряне небо таким, яким його бачили стародавні єгиптяни.

Бюджетне житло у Франції

Широкий вибір варіантів готелів та гесатхаузів рекомендуємо обирати за допомогою ресурсів hotelscombined.com та booking.com.

У пошуках готелів найвищого класу звертайтесь на сайт travelponey.com і в подарунок отримайте 35 $ на перше бронювання тут.

Знайти в оренду будинок, квартиру або кімнату зручно за допомогою сервісу airbnb.com, а ми даруємо бонус у розмірі 18$ для всіх нових користувачів.