Іспанський лоукост Volotea цього року святкує 5-річчя компанії та влаштовує великий розпродаж на честь свята! Авіаперевізник предоставить у доступ 250 000 авіаквитків на переліт Європою лише за 5 євро в одну сторону!акція від ВолотеаІспанський перевізник виконує рейси в Іспанії, Італії, Франції, Греції, Німеччині, Чехії та Молдові.

УВАГА: розпродаж триватиме до 0:59 ночі 8 квітня, а пропоновані ціни актуальні для перельотів на період із квітня по листопад!

Маршрути за низькими цінами

Найбільше квитків за 5 євро для маршрутів у Франції 24 маршрути з акційними білетами.

Для Італії також відкрито 24 маршрути за промо-ціною:

Для Іспанії відкрито 19 варіантів маршрутів за 5 євро, а також 5 варіантів перельоту за ціною 25 євро.

Порадували також пропозиції для подорожі у Чехію та Німеччину.

Більше країн та маршрутів обирайте на офіційному сайті лоукоста.

Зверніть увагу, що акційна ціна включає вартість перельоту з усіма зборами, а також перевезення ручної поклажі. Усі інші послуги, такі як перевезення багажу або харчування на борту – оплачуються окремо.

Не зволікайте із бронюванням, адже кількість квитків обмежена!

Бюджетне житло у країнах Європи

Найкращі варіанти готелів за розумними цінами шукайте на сервісах hotelscombined.com та booking.com – ресурси пропонують широкий вибір варіантів на будь-який бюджет.

Перевірені готелі середнього та високого класу обирайте на сервісі travelponey.com (отримайте 35 $ на перше бронювання тут).

Усім, хто бажає зняти в оренду будинок, квартиру чи кімнату радимо ознайомитись із кращими варіантами на сервісі airbnb.com. Для всіх нових користувачів ми даруємо 18$ на перше бронювання.