Якщо Ви подорожували країнами ЄС раніше з більшим чи меншим успіхом, а тепер плануєте їхати з біометричним паспортом, деякі питання можуть Вас непокоїти… Чи впливають старі візові історії на подальші рішення щодо мандрівника?

Що робити з історією відмов у шенгенській візі?

Насправді, як свідчить практика й офіційні документи, наявність відмов у візі не перешкоджає Вашому переміщенню через кордон у разі наявності біометричного паспорта. Проте слід бути готовим, що Вас можуть перевіряти ретельніше порівняно з іншими мандрівниками. Але спокій і впевненість у собі стануть запорукою Вашого успіху!

Як орендувати житло у Європі?

Якщо план своєї майбутньої мандрівки Ви вже уклали й узгодили, тоді саме час взятися за бронювання житла у Європі на вигідних умовах! Щонайперше, доцільно визначитися з типом і класом Вашого помешкання за кордоном.

Наприклад, орендувати недорогі номери в бюджетних готелях і зовсім дешевих хостелах Ви можете через портали hotelscombined.com або booking.com.

Місця в готелях середнього та високого рівнів обслуговування завжди легко шукати на сервісі travelponey.com, де кожен новий користувач автоматично отримує знижку в сумі $35.

Якщо ж ви бажаєте провести свою закордонну мандрівку у приватних апартаментах, тоді доцільно скористатися пропозиціями ресурсу airbnb.com, де Вам також нададуть бонус у розмірі $18 за перше бронювання.