Безвізовий режим з країнами ЄС дозволяє українцям вільно подорожувати шенгенською зоною. Щоб якнайшвидше пройти усі формальні процедури, слід зважати на певні аспекти…

На що звернути увагу?

Щонайперше, пам’ятайте: якщо Ви вперше перетинаєте кордон, у цьому немає нічого протиправного й забороненого, що позбавляло б Вас можливості подорожувати! Доцільно зосередитися, не хвилюватися через дрібниці, підготувати заздалегідь потрібні документи й продумати відповіді на можливі запитання (мета поїздки, тривалість подорожі, країни, які плануєте відвідати).

Будьте чесними, чітко й лаконічно відповідайте на запитання прикордонників, не намагайтеся змінити свої відповіді безпосередньо в процесі спілкування зі службовцями.

Якщо ж у Вас надзвичайно ейфоричний настрій і почуття просто переповнюють Вас, не намагайтеся передати всі свої емоції прикордонникам. Такі працівники – при виконанні обов’язків, мають дуже напружений графік, тому краще не відволікати їх.

Як вигідно забронювати помешкання у Європі?

Якщо Ви все ще розмірковуєте над тим, де ж зупинитися під час своєї мандрівки Європою, маємо для Вас декілька практичних порад. Щонайперше, орендувати затишні й недорогі місця в готелях чи хостелах можна на порталах hotelscombined.com або booking.com.

Якщо маєте бажання зупинятися в готелях середнього чи високого рівня обслуговування, тоді варто завітати на сайт travelponey.com, де не тільки допоможуть зробити оптимальний вибір, а ще й нададуть приємний бонус у розмірі $35.

Приватні котеджі, будиночки й вілли, а також квартири з меблями й затишні кімнати зручно обирати за допомогою сайту airbnb.com, що також зробить знижку $18 за перше замовлення, оформлене тут.