Зважаючи на відкритий безвіз і на курс гривні порівняно до зарубіжних валют, одним із найболючіших аспектів для українців було й залишається питання фінансів. Скільки брати, у чому брати, чи брати? Спробуємо розібратися!

Скільки й чого саме везти?

Варто пам’ятати, що кожна зарубіжна країна має власні, законодавчо визначені ліміти коштів, що їх кожен турист повинен мати з собою. Нормативи ці істотно різняться, від щоденної норми в декілька євро для Угорщини до 50-70 євро для заможніших країн ЄС. Якщо матимете бажання ретельно дослідити законодавчу базу окремої країни, радимо переглянути ось це офіційне зведення goo.gl/P9XcwE.

При спілкуванні з працівниками прикордонної служби підтвердженням Вашої платоспроможності на території країни ЄС можуть бути:

  • готівкові кошти, але їх зовсім необов’язково мати з собою одразу ж у гаманці;
  • кредитні картки, емітовані будь-яким оператором міжнародних платіжних систем;
  • дорожні чеки – пережиток, що давно вже втратив свою популярність;
  • фінансові гарантії сторони, що приймає;
  • оплачені бронювання місць у готелі, зворотні квитки, будь-які інші оплачені квитки й додаткові послуги.

Зазвичай, службовцям достатньо просто показати свої кредитні картки, за необхідності слід бути готовим надати пояснення про наявність на них коштів або достатнього кредитного ліміту. Також не слід забувати, що фінанси в достатньому обсязі – це, щонайперше, гарантія Вашої безпечної й спокійної закордонної мандрівки, тому щонайбільше в них і зацікавлені саме Ви.

Як забронювати житло в Європі?

Щоб вигідно забронювати місця в недорогих готелях чи хостелах, завітайте на портали hotelscombined.com або booking.com. Для оренди номерів у готелях більш комфортного рівня скористайтеся послугами сервісу travelponey.com, де Ваші зусилля буде винагороджено знижкою в сумі $35.

Щоб зручно орендувати приватні котеджі, будинки, квартири чи кімнати, перегляньте пропозиції сайту airbnb.com, оберіть найвигідніше й отримайте знижку $18 на перше замовлення.