Від 11 червня для громадян України повноцінно запрацював безвіз. Як свідчить практика, більшість подорожніх не мають жодних проблем при перетині кордонів, проте…

Як не впасти в паніку й вирушити в мандри?

Дуже просто: достатньо пересвідчитися, що проблем – мінімум, а переваг – безліч!

Щонайперше, слід пам’ятати, що законотворчість в Україні відрізняється від законодавства ЄС тим, що останнє – чітке, зрозуміле та «єдинотлумачне». Так-так, немає жодних підстав вважати, що кожен співробітник прикордонної служби переінакшуватиме його згідно з власними потребами чи примхами.

Черги, величееезні черги!

Звісно, це буде. Але його можна запросто пережити, особливо якщо ввімкнути улюблене «Країна ФМ», де звучання – виключно українською й зарубіжними мовами!

Tabula rasa в біометриці…

Нехай це Вас не зупиняє! Щонайперше, Ви вже мали змогу ознайомитися з вичерпним переліком потрібних документів, поданого нашим порталом. Окрім того, достатньо однієї відмітки – і Ваша біометрика вже нікого своєю недоторканністю не дивуватиме!

Гайда?!

Як зручно орендувати житло?

Щоб під час повноцінної 90-денної мандрівки країнами ЄС Ви нічим не переймалися, окрім відпочинку й приємних вражень, радимо заздалегідь забронювати номери для проживання.

Наприклад, недорогі місця в готелях або хостелах зручно обирати через портали hotelscombined.com або booking.com.

Якщо ж Вам хочеться відзначити український безвіз проживанням у більш комфортних умовах, тоді ласкаво просимо на сайт travelponey.com, де Вам люб’язно запропонують найкращі номери в готелях середнього й високого рівнів, а також нададуть бонусні $35.

Для поціновувачів домашнього затишку завжди в наявності приватні апартаменти порталу airbnb.com і знижка $18 за перше замовлення!