Якщо Ваші бюджети на подорожі не є невичерпними, слід звернути увагу на деякі хитрощі, щоб завжди обирати рейси за найнижчою ціною. Дослухайтеся до порад досвідчених мандрівників, щоб мати змогу подорожувати частіше й більше.

Основні тонкощі пошуку й бронювання авіаквитків

Правило перше: переваги мають мандрівники, які все планують заздалегідь або ж дуже довго зважуються на перельоти. Наприклад, найнижчі ціни на авіарейси можна знайти за 8 тижнів до вильоту в межах країни або за 24 тижні – для закордонних перельотів. І не забувайте про спекотні акційні ціни за день-два до відправлення!

Правило друге: мандруйте в нічний час доби, такі рейси коштують дешевше.

Правило третє: не зважайте на загальні уявлення про «туристичні» періоди року – вигідніше в усіх сенсах подорожувати в той час, коли сезонна туристична активність знижується.

Правило четверте: обирайте для польотів дні з понеділка по четвер, саме тоді квитки продаються за оптимальними цінами. Наприклад, рейси Бориспіль-Лондон у ці дні коштують на третину дешевше.

Правило п’яте: уважно слідкуйте за нашими порадами й акційними пропозиціями!

Як бронювати житло?

Недорогі готелі обирайте на hotelscombined.com і booking.com. Номери середнього класу – на travelponey.com, зі знижкою $35 на перше замовлення. Квартири, кімнати й будинки – на airbnb.com, зі знижкою $18 на першу послугу з оренди.