Philadelphia skyline

 

Відвідати Америку – мрія багатьох. Здійснити цю мрію швидше можна із тревел-маршрутами від 1dollarTrip. Пропонуємо ознайомитися із планом подорожі до Філадельфії!

 

Philadelphia

Філадельфія – шосте за чисельністю населення місто в США і одне з найстаріших міст Америки. Розташоване в штаті Пенсільванія на сході країни, всього у 72 км. на північний захід від Нью-Йорка.

 

Як дістатися?

На відміну від Вашингтона, до Філадельфії долетіти з Києва досить просто. У авіаперевізника AirFrance є доступні авіаквитки за рейсом Київ – Філадельфія на деякі дати січня та лютого 2016 року. Прямий рейс від цієї компаніє коштуватиме 247 € в один бік!

 

kyiv philadelphia

 

До речі, якщо ви забронюєте та придбаєте квитки в обидва боки, то не тільки значно зекономите кошти (80-100 €), але й будете впевнені, що не вилізете за рамки бюджету. Наприклад, на 18 лютого ціна на квитки буде вдвічі дорожча, ніж у сусідні дати. Не відкладайте це питання на потім, будьте впевненими, що придбали квитки на потрібні дати за розумні гроші!

 

 

Де побувати?

 

Афроамериканський музей у Філадельфії

 

афро-ам музей

 

Афроамериканський музей – один із перших музеїв, створених на кошти муніципалітету Америки. У чотирьох великих галереях представлено безліч експозицій, що розповідають про історію виникнення і розвитку африканської діаспори в США, про найцікавіші факти з життя афроамериканців: про їхній побут і творчість, про боротьбу за громадянські права і про релігію, про культуру і традиції. У афроамериканському музеї гостям пропонується вивчити фотографії та артефакти, послухати лекції і подивитися тематичні фільми. Крім того, не так давно був запущений проект Ленс Легасі: тепер в музеї виступають співаки, письменники, артисти і навіть політики. Після представлення кожен бажаючий може задати будь-яке питання знаменитим афроамериканцям.

 

Музей археології та антропології у Філадельфії

 

музей археологии и антропологии филадельфия

 

Вважається, що на трьох поверхах заснованого у 1887 році музею Археології та Антропології зберігається мало не вся світова культурна спадщина. Незважаючи на явне перебільшення, в цьому твердженні є і левова частка правди: в музеї виставлені єгипетські мумії та індіанські обереги, античні грецькі монети і месопотамські артефакти, музичні інструменти країн Азії та Африки і багато інших експонатів. Варто відзначити, що музеєм було організовано та профінансовано близько 400 археологічних і антропологічних експедицій. У музеї постійно проходять тимчасові виставки, багато з яких інтерактивні, з показом тематичних фільмів, слайдшоу і презентацій.

 

 

Музей мистецтв Філадельфії

 

музей искусств

 

Цей знаменитий музей вважається одним із найбільших у США – він займає почесне третє місце. Щорічно тут проходять більше 25 тематичних виставок. Постійна колекція музею налічує 300 тис. експонатів, серед яких полотна імпресіоністів і сюрреалістів, скульптури найвідоміших скульпторів і предмети прикладного мистецтва різних народів. Гордість музею – колекція картин Ван Гога. Щоп’ятниці, після 17 години, в рамках програми «Мистецтво після п’ятої» в музеї проходять веселі вечірки з танцями під живу музику. До речі, на тимчасові виставки квитки краще купувати заздалегідь.

 

Науковий інститут Франкліна

 

franklin institute science museum

 

Науковий музей Франкліна – це велика двоповерхова будівля з просторими галереями, демонстраційними залами і власною обсерваторією. Музей було названо на честь державного діяча Бенджаміна Франкліна, який, до всього іншого, був ще й непоганим винахідником. Саме його роботи стали основою музейної колекції.

Сьогодні експозиції Наукового інституту Франкліна демонструють інноваційні технології, праці винахідників і вчених 18-20 століть та інші чудеса техніки. Також в інституті знаходиться планетарій. Для дітей особливий інтерес представляє зал динозаврів. Також тут є інтерактивні виставки, що надають гостям можливість побачити гігантське серце, почути гудіння літака і побувати в центрі земної кулі.

 

 

Де зупинитися?

Найдешевшим способом зупинитися закордоном, звичайно, є каучсерфінг.

Забронювати номер у готелі або хостелі рекомендуємо тут:

Якщо для сім’ї або великої компанії треба орендувати будинок, квартиру чи навіть кімнату – завітайте на airbnb.com (даруємо 20 $ для нових користувачів).

 

Підписуйтеся на наші новини у Фейсбук та дізнавайтеся про найсвіжіші акції авіакомпаній, знижки, бюджетні маршрути та тревелхаки!