бостон2
Бостон

 

Зазвичай подорож до Америки потребує відчутного бюджету, але іноді трапляються досить привабливі пропозиції. Тож ми підготували для вас новий економний маршрут до Америки – за $235!

 

Нагадуємо, що ця стаття про подорож до Сполучених Штатів – лише одна із серії статей (тут є про Філадельфію, а тут – про Вашинтон та Нью-Йорк).

 

 

I’m Shipping Up to Boston

 

бостон

 

Бостон – столиця Массачусетса, одне з найбільш впливових і багатих міст США. Музеї, історичні місця, велика кількість живих перформансів – ось лише деякі з причин, що пояснюють, чому щорічно в місто прибувають більше 16 млн. гостей. Завдяки їм Бостон входить у десятку найпопулярніших туристичних напрямків країни.

 

Як дістатися?

Найпростіший спосіб зекономити наступний.

Перш за все, купляєте квитки від української авіакомпанії МАУ за напрямком Київ – Нью-Йорк. Як це зробити так, щоб ще й зекономити майже вдвічі (!), читайте у статті про дешеву подорож до Нью-Йорка. Вартість авіаквитків в один бік становитиме 207 €.

Із Нью-Йорка до Бостона найдешевшим та найпростішим способом дістатися є автобус. Так, на сайті gotobus можна придбати квиток в один бік за $ 16, або на GreyHound за $ 26. Тривалість автобусної подорожі Америкою буде близько 3-4 годин.

 

gotobus ny-boston

 

Таким чином, вартість проїзду із Києва до Бостона складатиме $235-245, що/ як мінімум вдвічі дешевше, ніж прямий авіарейс!

 

 

Де побувати:

Стежка Свободи

 

стежка свободи
Стежка Свободи

 

Це туристичний маршрут для пішоходів у старій історичній частині Бостона. Довжина її близько п’яти кілометрів, і проходить вона повз 16 основних історичних пам’яток міста, пов’язаних із боротьбою американського народу за незалежність. Стежку цю неможливо сплутати з чимось іншим, із неї не можна збитися, оскільки вона позначена білим кольором на червоній бруківці і червоним – на сірій тротуарній плитці.

 

Новий меморіал Голокосту Англії

 

бостон мемориал холокост
Новий меморіал Голокосту Англії

 

Цей меморіал, присвячений пам’яті шести мільйонів євреїв, які загибли у Другу світову війну під час Голокосту, встановлений у Бостоні в 1995 році. Починається він двома гранітними плитами, на яких написані імена загиблих під час Голокосту жителів Нової Англії.

 

Музей образотворчого мистецтва

 

Музей образотворчого мистецтва
Музей образотворчого мистецтва

 

Його колекція складається з 450-ти тисяч творів мистецтва. Він був заснований у 1870 році, в сьогоднішньому приміщенні він розташований вже більше ста років, із 1909 року. При ньому відкрита художня школа.

 

Громадський сад Бостона

 

Громадський сад Бостона
Громадський сад Бостона

 

Створений у 1837 році за сприяння філантропа Горація Сірого як перший у Сполучених Штатах ботанічний сад, він поступово перетворився на Громадський, куди люблять приходити городяни, щоб відпочити, посидіти на березі озера, погодувати лебедів і качок. Також він приваблює числених туристів своєю природністю і доглянутістю, можливістю здійснити прогулянку на катамарані-лебеді по штучному озеру.

 

Про подорож іншими містами Америки читайте на нашому сайті, а також не забудьте підписатися на новини від 1dollarTrip у соціальних мережах! Будьте завжди в курсі останніх новин та акцій від перевізників!

 

вк инстаграм фб

 

Де зупинитися?

Вибір сервісів із оренди готелів і не тільки:

Зняти житло, як будинок, квартиру або кімнату можна на ресурсі airbnb.com (даруємо 20 $ для нових користувачів).