Сьогоднішнє голосування в Європарламенті завершилося на користь безвізу до українців! Які б особисті почування не опановували кожного з нас, проте, погодьтеся, 521 голос «за» – це справжнє визнання! Визнання українського непростого шляху до реформ, визнання нашого потенціалу й непереборного прагнення бути частиною Європи.

Коли збирати валізу?

Наразі – чекаємо узгодження всіх формальностей, крутимо настільний глобус, обираємо місце для чергової подорожі Європою й слідкуємо за нашими гарячими знижками на квитки!

Як знайти бюджетне житло в Європі?

Оскільки до остаточного затвердження права українців на безвізовий режим мине ще тижнів із 10, то всі ще маємо час і можливість підібрати собі помешкання, згідно з наявним бюджетом. Недорогі номери й місця в готелях якнайліпше замовляти через онлайн-сервіси hotelscombined.com, а також booking.com. Інтуїтивно прості акаунти ресурсів допоможуть кожному вибрати доступне житло на час подорожі.

Якщо ж на власному відпочинкові Ви не збираєтеся заощаджувати, тоді ласкаво просимо на інтернет-платформу travelponey.com, яка є зручною площадкою для бронювання готелів середнього або високого класу. Кожне перше замовлення від нового клієнта має ще й приємний бонус у вигляді знижки в $35.

Якщо ж кортить облаштуватися, наче вдома, у орендованому будиночку, квартирці чи кімнатці, тоді завітайте на airbnb.com і отримайте бонусні $18 за своє перше бронювання житла в Європі!