Авіаперевізник МАУ анонсує вигідний тариф на перельоти Київ-Прага. Вартість квитків в обидва боки обійдеться мандрівникам від 46€! Гайда?

Як скористатися промо-пропозицією?

Квитки за анонсованою ціною вже доступні для бронювання на порталі flyuia.com/rus/main-bl.html. Обирати можна будь-які дати з лютого до квітня 2018 року. Рейси прямі, але переліт – лише з ручною поклажею.

Як орендувати житло в Празі?

Якщо бажаєте орендувати житло в Празі вигідно й недорого, тоді Вам доцільно звернутися за допомогою на портали hotelscombined.com чи booking.com. Саме на цих сайтах зібрано актуальні пропозиції щодо наявних місць у дешевих готелях, хостелах чи гостьових будиночках.

Натомість сервіс travelponey.com допоможе Вам підшукати не тільки комфортне, а й навіть елітне помешкання, оскільки тут пропонуються номери від готелів середнього та високого рівнів обслуговування. До речі, якщо обиратимете помешкання для себе через цей портал вперше, автоматично отримаєте знижку в сумі $35.

А от приватні котеджі, будиночки поблизу водойм або квартири й кімнати з повним умеблюванням Ви можете знайти через сайт airbnb.com, а за перше замовлення тут Вам буде нараховано приємний бонус у розмірі $18.