Чудова ціна на переліт Київ-Прага-Київ від авіакомпанії МАУ. Встигніть забронювати свою найромантичнішу мандрівку всього за 46€ в обидва боки!

Як скористатися пропозицією?

Квитки за анонсованою ціною доступні на порталі flyuia.com/ua/main-ukraine.html, у наявності – дати в період із лютого до квітня 2018 року. Ціна авіаквитків включає тільки переліт і ручну поклажу, усе інше коштує додаткових грошей.

Ціна така приваблива, що ми вирушаємо якнайшвидше! А вас чекати?

Як вигідно орендувати житло в Празі?

Щоб Ваша мандрівка стала приємною й незабутньою подією, потурбуйтеся заздалегідь вирішенням усіх питань щодо свого розміщення й проживання. Якщо Ваші витрати на оренду житла мають бути мінімальними, тоді звертайтеся до ресурсів hotelscombined.com або booking.com, які запропонують найкращий вибір недорогих номерів у готелях і хостелах.

Більш комфортні умови відпочинку Вам зможуть запропонувати на сайті travelponey.com, оскільки саме тут зібрано пропозиції місць від готелів середнього та високого класів. Додатковою перевагою користування ресурсом стане й те, що тут Вам нададуть $35 за перше бронювання.

Прагнете відчути всі переваги проживання в приватних апартаментах? Тоді завітайте на портал airbnb.com, який запропонує вигідні пропозиції оренди будинків, квартир або кімнат, а також подарує Вам приємний бонус у розмірі $18.