incredible_india_7_2

Фантастична пропозиція від Turkish Airlines на перельоти до Індії. Квитки з Варшави до Мумбаї всього за 338 EUR! Багато доступних термінів протягом всього 2015 року.

 

Переліт, маршрут, дати подорожі

 

Пошук та купівля квитків можлива на офіційному сайті Turkish Airlines, переліт з короткими пересадками в Стамбулі. Всі податки та додаткові оплати входять у вартість квитка.

 

Багато доступних дат, від вересня 2014 року до червня 2015 року. Дати які вас цікавлять рекомендуємо перевіряти на сторінці перевізника.

 

Warsaw - Mumbai

 

Можна також забронювати квитки з тривалою зупинкою в Стамбулі (так званим stopover). Бронювання такої комбінації можна здійснити на сайті Tickets.ua, обравши в меню пошук складний маршрут та зазначивши відрізки подорожі: Варшава – Стамбул, Стамбул – Мумбаї, Мумбаї – Варшава.

 

Приклад бронювання з дводенною пересадкою в Стамбулі:

 

Stopover

 

Як дістатися Варшави?

 

До Варшави можна дістатися користуючись послугами МАУ або ж польських авіаліній LOT, автобусного перевізника Ecolines. Можна також скористатися послугами Wizz Air який літає в Катовіце, а вже звідти дістатися до Варшави автобусом чи залізницею.

 

Де зупинитися в Мумбаї?

 

Рекомендуємо користуватися пошуком готелів від hotelscombined.com та airbnb.com. Можливо, в пригоді вам стануть також наші поради по бронювання “гарячих” готелів.