Портал Busfor анонсував чергову спекотну пропозицію для подорожей за зниженими цінами. Вартість автобусних квитків стартує від 175 гривень – чудовий початок подорожі, чи не так?

Як скористатися промо-акцією?

Квитки за анонсованими цінами доступні на офіційному порталі busfor.ua, у розділі busfor.ua/uk/discounts. Єдина ціна в 175 гривень зберігається не тільки для перевезень у межах України, нею можна скористатися й для подорожей у Польщу.

Наразі доступними в рамках промо-бронювання були дати відправлення до 12 липня включно, для кожного рейсу – свої. Серед маршрутів наявні перевезення між Краковом-Віднем, Києвом-Затокою, Києвом-Трускавцем, Києвом-Чорноморськом, Києвом-Коблевом та деякими іншими населеними пунктами.

Як орендувати житло з вигодою для гаманця?

Якщо прагнете насолоджуватися бюджетним відпочинком, тоді забронюйте місця в недорогих готелях чи хостелах через портали hotelscombined.com або booking.com.

Проживання в готелях високого класу, зі знижкою в $35, Вам гарантує сервіс travelponey.com, а от винайняти приватне житло завжди зручно через сайт airbnb.com, зі знижкою в сумі $18.