Грецький авіаперевізник Aegean пропонує вигідні тарифи на перельоти Київ-Афіни-Київ. За ціною від 87€ восени можна буде злітати до Греції й повернутися в Україну!

Як скористатися промо-акцією?

Квитки за анонсованою промо-ціною вже доступні на сайті перевізника, а для найвигіднішого бронювання радимо скористатися сервісом aviasales.ru. Наразі за мінімальною ціною доступні авіаквитки на перельоти восени поточного року. Наприклад, ми бронюємо свій відпочинок на вересень-жовтень, а Ви коли збираєтеся в мандри?

Приємно, що рейси прямі, тому перельоти займатимуть трохи більше двох годин. До вартості квитків включено не тільки перевезення ручної поклажі, а ще й харчування під час перельоту.

Як вигідно орендувати в Греції житло?

Щоб під час Вашого грецького турне жодні турботи Вас не хвилювали, доцільно заздалегідь обрати й забронювати житло на період подорожі. Радимо звернутися до послуг порталів hotelscombined.com або booking.com, щоб забронювати недорогі місця в готелях чи хостелах.

Також можна обрати розміщення в готелях середнього або високого рівня обслуговування, а місця в таких закладах забронювати через сервіс travelponey.com. До речі, якщо раніше Ви не користувалися цим порталом, тоді Ваше перше замовлення буде винагороджено знижкою в сумі $35.

Приватні помешкання найзручніше обирати через сайт airbnb.com, де всіх нових користувачів відзначають бонусом у розмірі $18.