Розкішна пропозиція на швидкісні залізничні мандри в межах Італії за ціною від 4,8 євро! Промо-акція перевізника Italo допоможе всім зекономити в серпні-вересні.

Як скористатися промо-акцією?

Квитки за промо-ціною вже у продажу, обирати й бронювати їх можна на порталі www.italotreno.it/en. Для оформлення квитків за анонсованою ціною слід використати промокод URLO60. Розпродаж триває до 17 липня поточного року, а забронювати квитки можна на період серпня-вересня 2017.

Як орендувати житло на час подорожі?

Щоб поміж мандрівками швидкісними залізничними маршрутами від Italo у Вас не було приводів для зайвих клопотів, подбайте заздалегідь про своє проживання. Наприклад, забронювати зручне й недороге житло допоможуть портали hotelscombined.com і booking.com. на сайтах зібрано пропозиції за найкращими цінами від недорогих готелів, бюджетних гестхаузів і хостелів.

Місця в готелях середнього або високого рівня комфорту зручно підшукати через портал travelponey.com. До речі, за перше замовлення тут автоматично зроблять вам знижку в розмірі $35.

Вибрати приватний заміський будиночок, розкішну віллу, мебльовані апартаменти чи затишну кімнатку й заробити при цьому бонус у сумі $18 можна за допомогою сайту airbnb.com. не зволікайте й подорожуйте так, як вигідно й зручно саме Вам!