І знову лоукост Wizz Air радує нас знижками на квитки! Сьогодні авіаперевізник анонсував знижку у розмірі 20% на рейси для всіх відвідувачів сайту.Wizz Air -20% discount

Увага: знижка дійсна тільки сьогодні, весь день 12 квітня (точніше – до 1:00 ночі 13 квітня).

Обирайте цікаві маршрути – у доступі варіанти перельоту від 4,84 євро в одну сторону. Таку ціну авіаперевізник пропонує на переліт із Гданська в Осло на 13 червня.

Є варіанти перельоту із Вроцлава до європейських країн за ціною від 13,90 євро, наприклад, за маршрутом Вроцлав- Осло.

Така ж ціна для перельотів із Гданська до країн Європи, наприклад, за маршрутом Гданськ – Берген.

Авіаперевізник надає приємні ціни і для польотів із України! Переліт зі Львова до Берліна коштуватиме від 15,10 євро в одну сторону!

Більше варіантів шукайте з Києва – для прикладу, переліт в одну сторону з Києва до Будапешта (зі знижкою) можна здійснити за 28,68 євро.До вашої уваги: знижка 20% поширюється на тарифи, виключаючи адміністративний збір, тож чим дорожчий квиток – тим помітніша різниця з передпродажним періодом, тому що в ціну кожного квитка вкладений адміністративний збір у розмірі 7-9 євро (в залежності від країни вильоту), знижка на який не поширюється.

Обирайте маршрути та скоріше бронюйте квитки за зниженими цінами!

Знайти бюджетні варіанти житла у Європі допоможуть сервіси

Найкращий вибір готелів та гестхаузів за розумними цінами обирайте на ресурсах hotelscombined.com та booking.com. Сервіси пропонують тільки перевірені варіанти, вибір є на будь-який бюджет.

У пошуках готелів середнього та високого класу рекомендуємо звернутись на сервіс travelponey.com (отримайте 35 $ на перше бронювання тут).

Шукати в оренду квартиру, будинок або кімнату рекомендуємо на airbnb.com та даруємо 18 $ для нових користувачів.