Чудова пропозиція від авіаперевізника ВізЕйр: переліт із польського Катовіце до Маастрихту в Нідерландах усього за 10€ в обидва боки. Швидше збирайтеся в подорож!

Як скористатися пропозицією?

Квитки за анонсованою ціною доступні на сайті перевізника wizzair.com. Можна обирати дати з наступної зими, наприклад, ми забронювали переліт у лютому 2018 року.

Сподіваємося, до того часу безвіз уже працюватиме на повну силу, тому літати можна буде виключно з закордонним біометричним паспортом.

Звісно, щоб зручно й недорого дістатися до самого Катовіце, слід ретельно переглядати пропозиції нашого порталу – акційних перевезень до Польщі завжди вдосталь!

Як орендувати житло в Нідерландах?

Щоб орендувати в Нідерландах житло на час подорожі, радимо скористатися сервісом від hotelscombined.com або booking.com. Обидва портали запропонують великий вибір недорогих готелів і хостелів.

Більш комфортні номери в готелях середнього або й високого рівня знайдете через сайт travelponey.com, який навіть запропонує вам вигоду в сумі $35 за перше користування ресурсом.

А от приватне помешкання найкраще шукати за допомогою airbnb.com, що у випадку Вашого першого замовлення подарує бонус у розмірі $18.