Варшава
Варшава

 

Багато польських міст для українця – важлий транзитний пункт для бюджетного туризму. Із Варшави, Гданська, Познані, Катовіце вирушають різні автобусні рейси, а також літають лоукост авіакомпанії. Доїхати або долетіти до багатьох країн через Польщу часто значно дешевше, ніж летіти прямим рейсом. Ви можете самі в цьому переконатися!

 

Доїхати автобусом до Варшави можна усього за 88 грн., що в 2-3 рази дешевше, ніж звичайні тарифи автобусних перевізників. Як це зробити? А ось саме зараз відкриємо вам цю страшну таємницю 🙂

 

Найдешевший спосіб дістатися Варшави

Цей економ-варіант включає в себе 4 пересадки, тож якщо вирішили ним скористатися, не беріть безліч валіз.

 

Пункт 1: Львів-Шегині

Село Шегині розташоване у Львівській обл., майже на кордоні із Польщею. Дістатися села можна електричкою за 14 грн. або автобусом (від головного з/д вокзалу) десь за 30-35 грн. Їхати треба до кінцевої зупинки “Держ.кордон”, тож не проїдете. До наступного пункту прогулюємось пішки біля 20 хв.

 

Пункт 2: Шегині-Медика

Медика – теж село, але вже із польської сторони. Переходити кордон, щоб до нього дістатися, треба пішки. Тревелхак: якщо перед поїздкою розрукувати квитки на літак або автобус (наступний пункт), то це може прискорити процедуру проходження кордону. Врахуйте ажіотаж на вихідних при розраховуванні часу.

 

Пункт 3: Медика-Перемишль (польск. Przemyśl)

Ось нарешті їдемо до першого міста. Після того, як пройдете кордон, одразу помітете автобусну станцію. Саме тут і ходять регулярні автобуси до Перемишля (Пшемишля). Вартість – 2-3 злотих, тобто близько 11-18 грн. Також врахуйте, що автобус ходить нечасто – близько 1 раз/год.

 

Перемишль
Перемишль

 

Пункт 4: Перемишль-Жешув

Коли вже сіли на автобус, то через 20 хв. прибудете до міста Перемишль. Далі можна придбати квитки до Жешува на автобус або потяг. Сайт із пошуку та бронювання квитків на потяг. Вартість обох варіантів краще уточнювати на сайті. Зазвичай квитки коштують близько 10-20 злотих, тобто 57-115 грн. Їхати біля 2 год.

 

Пункт 5: Жешув-Варшава

Із Жешува до столиці доїхати можна автобусом. Звичайна вартість – близько 5-15 злотих (біля 29-87 грн.), але якщо ви слідкуєте за акціями (наприклад, підписані на новини від 1dollartrip ;), то встигнете придбати квитки за 1 злотий за декілька місяців (близько 6 грн.). Така акція проводиться досить часто, тож варто просто її не проґавити.

Таким чином, вартість дороги від Львова до Варшави становить від 88 грн.! Для тих, кого не лякає складний маршрут, це чудова можливість витратити копійки на міжнародний переїзд.

 

Будьте в курсі новин із 1dollartrip!

Жешув
Жешув