Ви все ще не побували в Греції? Або, навпаки, настільки закохалися в красу її пляжів і гірських пейзажів, що ладні відвідувати її щороку?


Завдяки авіаперевізнику Dart у всіх українців є можливість здійснити власні мрії про відпочинок у Греції за досить прийнятну ціну. Як це зробити? Щонайперше, дешеві авіаквитки! Забронювати квитки можна онлайн на офіційному сайті Дарту: http://aerodart.com.ua/.

Обираємо правильні дати для бюджетного відпочинку

Вибирати дати значно простіше, зважаючи на особистий графік, але найбільш бюджетні варіанти можна знайти в липні і серпні. Для прикладу, забронюємо квитки з вильотом 4 липня та поверненням із аеропорту Афін 14 липня (майже 10 днів – термін, достатній для повноцінного відпочинку), що обійдуться нам сумарно в 3600 гривень:

Якщо ж надумаєте відпочити в Греції в серпні, то ціна може стати ще на 100 грн привабливішою.
До того ж, ціна квитків передбачає можливість для туриста провезти з собою валізу, вагою до 25 кілограмів, а також ручний багаж.
Що подивитися в Греції? Зверніть увагу на пам’ятки Стародавньої Спарти, відвідайте Храм Афіни, побувайте в Парфеноні на Акрополі, якщо цікавитеся періодом Античності. А от за враженнями від найгарніших морських курортів вирушайте на пляж Міртос або на острів Родос.

Бюджетне житло у Греції

Знайти бюджетні варіанти на готельні номери можна за допомогою hotelscombined.com.
Забронювати готель за доступними цінами рекомендуємо на booking.com.
Варіант готелів середнього та високого класу рекомендуємо на сервісі travelponey.com (отримайте 35 $ на перше бронювання тут).
Знайти в оренду квартиру, будинок або кімнату радимо на airbnb.com та даруємо 20 $ для нових користувачів.