Згадуючи про Скандинавські країни, у нашій уяві одразу постає пронизливий холод, неймовірні пейзажі, педантична стриманість та високий рівень життя. А ми, в свою чергу, хочемо розвіяти стереотипи про дороговизну відпочинку та запропонувати ідеї бюджетного вікенда у Швеції.

Швеція – це не лише «шведський стіл», світловолосі жителі, які поголовно пересуваюся на Volvo та слухають ABBA. В країні безліч цікавих місць, на огляд яких вам знадобиться не один тиждень. Ми ж пропонуємо коротку подорож до Стокгольма, яку ви пам’ятатимете завжди.

 

 

Чим зайнятися у Стокгольмі?

Стокгольм – це не лише столиця Швеції, а й неймовірно мальовниче північне місто. Тут знаходиться безліч атмосферних музеїв та кав’ярень, а саме місто розкинулось на 14 островах у Балтійському морі, що об’єднані 57 мостами.

 

stockholm

 

За версією офіційного туристичного порталу Стокгольма є 10 топ-місць, які має відвідати кожен турист. Серед них Музей Ваза, Королівський палац, музей сучасної фотографії Fotografiska, Музей гурту ABBA, Палац Дроттнінгхольм, Музей під відкритим небом Skansen та Стокгольмська Ратуша. Також радять оглянути місто на борту оглядового катера.

 

stockholm1

Як доїхати до Стокгольма?

Бюджетно дістатися до Стокгольма пропонуємо декількома способами.

По-перше, рейсами Wizzair через Будапешт. Вартість квитка на 1.02 складає близько 67 Євро в один бік.wizzair_stockholm

 

По-друге, через Варшаву. Спершу Вам потрібно дістатися до Варшави, як ми вже розповідали, це можна зробити за 88 гривень приблизно за 7 годин зі Львова.

Ще один спосіб, для тих, хто бажає їхати прямо з Києва, – це рейси автобусної компанії BusFor (вартість квитка на кінець січня – 400 гривень за 20-годинну поїздку).

 

busfor_stockholm

 

 

А з Варшави легко долетіти до Стокгольма за 9 євро рейсами компанії Ryanair на кінець січня.

 

rayanair_stockholm

Де зупинитися у Стокгольмі?

Бюджетний відпочинок, звичайно ж, неможливий без хостелів (шукайте на booking.com ) та гостьових апартаментів. Квартиру на компанію можна орендувати приблизно за 30$ на добу через сервіс airbnb.com (ми даруємо знижку в 20$ для нових користувачів).

Цікавий сервіс для мандрівників у Стокгольм – hotelscombined.com. Тут ви знайдете хостели та готелі від 15 євро на добу:

Lodge32 Old Town Hostel Stockholm

Lodge32

Old Town Hostel Stockholm

 

 

 

 

 

 

 

А на сайті travelponey.com ви знайдете не лише бюджетні варіанти на пристойні готелі (близько 40$ на добу), іще отримаєте від нас знижку в 35 $ на перше бронювання.

BoKloster VillaHotell Connect Hotel Stockholm

BoKloster VillaHotell

Connect Hotel Stockholm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тож не втрачайте можливостей для дешевих подорожей та слідкуйте нашим порадам. Бо коли справа стосується Швеції, тут не можна зволікати!