Одна із найбільших авіакомпаній в Європі, Ryanair, анонсувала чудову новину! Компанія запустить рейси до Європи з Києва та Львова вже у вересні, що на два місяці випереджає раніше заявлені строки. Авіаперевізник підкреслив, що таке рішення було прийняте через високий попит із боку українських клієнтів та гостей країни.На честь запуску перельотів раніше запланованого строку, компанія вирішила порадувати клієнтів зниженими цінами на квитки на період з вересня по жовтень. Акція триватиме до понеділка, 17 квітня , 23:59 за київським часом.

Отже, вже з 5 вересня Ryanair здійснюватиме 5 рейсів на тиждень зі столичного аеропорту Борисполя до Лондона. З Міжнародного аеропорту “Львів” ім. Данила Галицького до Лондонського аеропорту Станстед авіаперевізник утвердив виконання 2-х рейсів на тиждень, починаючи з 6 вересня.

Так, квитки за маршрутом Львів – Лондон пропонуються також за ціною від 29,99 євро. Наразі, зворотній квиток за маршрутом Лондон- Львів у продажу за ціною від 42,99 євро.
Квитки на переліт зі Львова до Берліна можна знайти за ціною від 27,99 євро в одну сторону. Така ж ціна на квитки у зворотньому напрямку.Львів Берлін у жовтні

Де зупинитись у Лондоні та Берліні?

Гарні варіанти на готельні номери за розумними цінами шукайте за допомогою ресурсів hotelscombined.com та booking.com.

У пошуках готелів високого класу рекомендуємо звернутись на сервіс travelponey.com (отримайте 35 $ на перше бронювання тут).

Знайти в оренду шикарну квартиру чи бюджетну кімнату легко за допомогою ресурсу airbnb.com, а ще ми даруємо 18 $ для нових користувачів.