Лоукост перевізник Vueling анонсував розпродаж на польоти європейськими містами!

В системі бронювання авіакомпанії доступні квитки на різні напрямки між країнами та містами Європи за ціною від 19,99 євро в один бік. Шукайте промо-квитки на різні дати з травня по червень.

Увага: розпродаж триватиме до 27 квітня включно.

Детальний список маршрутів за акційною ціною розміщено на офіційному сайті перевізника, ознайомтесь за посиланням vueling.com.

Промо-квитки актуальні для поїздок в період з 22 травня по 25 червня.

Приклад бронювання квитка за маршрутом Ніцца – Барселона за ціною 19,99€ в одну сторону. Найбільше акційних квитків за цим напрямком у червні.Ницца Барселона 19,99 июнь Приклад бронювання квитка за маршрутом Мілан – Париж.

Приклад бронювання квитка за маршрутом Прага – Париж.

Більше напрямків та дати обирайте на офіційному сайті авіаперевізника.

Зауважте, в ціну включений лише переліт та перевезення ручної поклажі. Будь-які додаткові послуги, такі як харчування та перевезення багажу, необхідно оплатити окремо, згідно з тарифами перевізника.

Найліпший вибір житла у Європі

Варіанти житла в готелі або гестхаузі на будь-який бюджет рекомендуємо обирати на ресурсах hotelscombined.com та booking.com. Сервіси перевіряють пропозиції та надають найбільший вибір.

За житлом класу люкс звертайтесь на сервіс travelponey.com, та в подарунок отримайте 35 $ на перше бронювання тут).

Будинок чи квариру в оренду зручно обирати на ресурсі airbnb.com , а всім новим користувачам ми даруємо 18 $ на перше бронювання.