Авіакомпанія Ryanair пропонує нові акційні ціни на перельоти з України до Європи.

Компанія анонсувала акційні ціни на переліт із Києва до Лондона на період з листопада 2017 по березень 2018. Так, на офіційному сайті компанії можна знайти варіант перельоту в одну сторону лише за 24,99€, в обидва боки – від 49,98€, відповідно.

квитки до Лондона

У ціну входить переліт та перевезення ручної поклажі. Всі додаткові послуги (зареєстрований багаж, харчування на борту) повинні бути оплачені окремо.

Термін дії акційних квитківрізні дати з листопада 2017 по березень 2018, що дає чудову можливість спланувати відпустку заздалегідь, забронювати акційні білети та житло, отримати візу.

Так, можна спланувати подорож на грудень, коли Лондон перетворюється на Різдвяну казку. Перед Різдвом на кожній площі Лондона можна натрапити на святковий ярмарок, вулиці прикрашені дивовижними ілюмінаціями – у місті дивовижна атмосфера та відчувається дух Різдва.

Лондон взимкуЛондон перед різдвом

Бюджетне житло у Лондоні

Знайти бюджетні варіанти на готельні номери можна за допомогою hotelscombined.com.

Забронювати готель за доступними цінами рекомендуємо на booking.com.

Готелі середнього та високого класу рекомендуємо шукати на сервісі travelponey.com (отримайте 35 $ на перше бронювання тут).

Знайти в оренду чудовий варіант квартири, будинку або кімнати можна на airbnb.com та даруємо 20 $ для нових користувачів.