Тільки сьогоднішалена пропозиція від авіакомпанії Wizz Air й розкішна нагода для справжніх мандрівників! При бронюванні перельоту й проживання можна отримати знижку до $60!

Як скористатися акційною пропозицією?

Забронювати місця для перельотів із WizzAir та номери в готелі можна просто зараз, на порталі перевізника wizztours.com. Варто пам’ятати, що розпродаж триватиме до 01:00 13 червня, тобто можливість завершиться просто сьогодні вночі. Не зволікайте!

Наразі вибирати терміни перельоту й самого проживання можна на будь-які дати до кінця червня поточного року. Мінімальна кількість днів, яку потрібно застосувати, щоб скористатися пропозицією, – 3 (три).

Після вибору потрібного маршруту, бажаних дат подорожі й відпочинку слід ввести у відповідну графу промокод JUNE60. Тільки в цьому випадку Вам гарантовано нарахують анонсовану знижку до $60.

Зверніть увагу на ціни у наших варіантах бронювання, щоб оцінити майбутню фінансову вигоду.

Як вигідно орендувати житло на час подорожі?

Щоб обрати найкращий варіант для проживання в недорогих готелях і хостелах, завітайте на портали hotelscombined.com або booking.com. Для пошуку готелів вищого класу скористайтеся сервісом travelponey.com, зі знижкою $35 за перше бронювання. Щоб обрати проживання в приватних апартаментах, заходьте на сайт airbnb.com і отримуйте бонус у розмірі $18.