promo-codes-hotel-1dollartrip

Пропонуємо добірку знижкових кодів які допоможуть заощадити під час подорожі. Коди представлені тут надані найбільш популярнішими сервісами бронювання готелів та оренди житла – Orbitz.com, Venere.com, Hotels.com, TravelPoney.com, CheapTickets.com, Airbnb та ін.

 

Orbitz.com

 

Світовий лідер в сфері онлайн-туризму пропонує промокод вартістю 15% знижки на послуги обраних готелів. Знижка розповсюджується на основну вартість (не включає в себе податки). На початку пошуку в спеціальному полі потрібно вказати код після чого з списку потрібно обрати готель з описом „PROMO CODE ELIGIBLE”. Знижка розповсюджуються на проживання до 31.12.2014. Промокод: OUTTAHERE

 

Outtahere

 

Ebookers.de

 

Один з найкращих європейських сайтів в сфері онлайн-бронювання готелів Ebookers.de пропонує промокоди вартістю 20% та 22% знижки на послуги обраних готелів. Знижка нараховується на основну вартість (не розповсюджується на податки). На початку пошуку в спеціальному полі потрібно вказати код після чого з списку потрібно обрати готель з описом „GUTSCHEIN ANWENDBAR”. Знижка розповсюджуються на проживання до 21.05.2015. Промокоди: EBK20HOTEL (20%), JOGILOEW (22%)

 

EBK20HOTEL

 

Airbnb.com

 

Про те як заощадити користуючись послугами лідера в сфері бронювання приватного житла ви можете дізнатися в нашому записі “Airbnb.com: як вигідно і безпечно орендувати житло”. Для кожного зацікавленого ми підготували бонус на першу подорож – 25 USD знижки які автоматично нараховуються під час бронювання житла.

 

Приклад використаної знижки на перше бронювання:

 

Bonus