Мандрувати світом – це чудово, однак подорожі потребують немалих коштів. Як бути? Відома тревел-блогер Брук Савард склала цілий список професій для мандрівників. Ми також пропонуємо перелік цікавих занять, завдяки яким Ви зможете не лише заробити на життя, а й часто подорожувати!

 

 

Учитель

 

volunteer-english-teacher-sri-lanka.1200

 

Англійська – одна з найпоширеніших мов світу. Тому вчителі англійської затребувані всюди. Ви можете поїхати до будь-якої країни, де навчатимете дітей чи дорослих. Крім того, це неабияка мовна практика і для вас. На щастя, сьогодні отримати сертифікат, який дозволить викладати, досить просто. Також ви можете навчати будь-чому, що добре вмієте самі – танцювати, малювати, шити тощо. Детальніше про програми, в межах яких можна працювати вчителем, читайте тут і тут.

 

Спеціаліст із міжнародних відносин

 

Якщо ви маєте освіту за спеціальністю «міжнародні відносини», то цілком можете обійняти посаду в уряді або займатися міжнародною торгівлею. Зазвичай такі професії передбачають, що вас можуть несподівано «закинути» в будь-яку країну. Однак якщо ви справді любите подорожувати, така перспектива тільки порадує.

 

Туристичний гід

 

Така робота чудово підійде для життєрадісних, активних, відкритих людей. А якщо ви любите історію, архітектуру, культуру – це взагалі професія вашої мрії! Ви будете знайомити туристів із багатою історією та культурою міст і сіл, при цьому самі побачите світ по-новому.

 

Стюардеса

 

Звісно, праця стюардеси – не така легка, як може видатися на перший погляд. Виснажливі перельоти, вередливі пасажири, швидкий темп життя… Однак можливість щоразу прокидатися в іншому місті – безцінна для любителів подорожувати. До того ж ви отримаєте гарні знижки на авіаквитки.

 

Зірка Боллівуду

 

Думаєте, це нереально? Нічого подібного. Втрапити до масовки чи влаштуватися на посаду асистента зовсім не складно. Просто пошукайте на Інтернет-ресурсах інформацію про найближчі зйомки. Хтозна, можливо, саме ви станете новою зіркою індійського кіно 🙂

 

Волонтер

 

volunteer-with-children-in-cambodia.1200

 

Волонтерство – не лише нагода допомогти тим, хто цього потребує, а й спосіб подивитися світ. Більшість волонтерських організацій вимагають лише символічні членські внески, а деякі взагалі пропонують безкоштовне проживання та харчування. Однією з таких організацій є WWOOF – міжнародна фундація, що займається зокрема вирощенням органічних продуктів харчування.

 

Робота на круїзному судні

 

Можна працювати будь-ким – офіціантом, барменом, хостес чи навіть прибиральником. Лишень замисліться: ви подорожуєте світом, виконуєте нескладну роботу, за яку вам платять, та ще й забезпечені безкоштовним житлом і харчуванням!

 

Au-Pair

 

Au-Pair – міжнародна програма, що дає можливість протягом року жити в чужій країні, вивчати її мову та культуру. При цьому ви маєте наглядати за дітьми. Робота не найлегша, однак досвід життя за кордоном вартий того. Недолік – навряд чи ви матимете багато вільного часу.

 

Бармен

 

e27137650f24aaf9a16fd77df7138438

 

На щастя, бари є всюди 🙂 Відповідно, бармен – затребувана професія. Навчитися цьому не складно. Та й робота цікава, особливо якщо ви полюбляєте змішувати коктейлі та спілкуватися з людьми.

 

Інструктор із туризму, серфінгу, лижного спорту тощо

 

Така робота зазвичай є сезонною. У той час, коли туристи їдуть до Альп кататися на лижах чи на Гавайї – підкорювати хвилі на серфі, ви можете поєднати приємне з корисним. Заробляючи на життя, ви побачите нові місця, а також отримаєте незабутні враження від екстремальних розваг. Ознайомитися з пропозиціями сезонної роботи можна на сайті seasonworkers.com.

 

Вуличні вистави

 

Володієте навичками роботи на сцені? Маєте талант розважати та смішити людей? Продемонструйте свої вміння на вулицях світових міст і містечок. Звісно, дохід від такої праці не принесе мільйонів. Однак якщо ви непересічна талановита особистість, згодна піти на певний ризик, варто спробувати такий незвичний спосіб заробити та помандрувати світом.

 

Фрілансер

 

Редактор, фотограф, веб-дизайнер, програміст… Не так важливо, хто ви за професією. Головне – можливість працювати будь-де та на будь-кого і залежати від самого себе. Сьогодні фріланс набуває все більшої популярності, тому шанси знайти «вільну» роботу є достатньо великими.

 

Тревел-блогер

 

travel-blogger

Чудово проводите час під час подорожі? Напишіть про це! Люди, які з різних причин не мають часу мандрувати, із задоволенням прочитають про ваш досвід. Якщо ви ще й умієте гарно фотографувати та знімати цікаві відео, шанси на успіх значно виростають. Звісно, така професія вимагає певних умінь та навичок. Проте головне, як стверджує тревел-блогер Брук Савард, – почати. Пишіть, фотографуйте, знімайте, удосконалюйтесь як професіонал, і, можливо, тревел-блогінг стане справою вашого життя! До речі, якщо хочете спробувати свої сили в якості тревел-блогера або публікуватися на нашому сайті, пишіть на адресу 1dollartrip@gmail.com.

 

Не забувайте, що почати кар’єру цілком можна і вдома. Наприклад, влаштуватися в міжнародну компанію, яка має філіали по всьому світу. Можливо, через деякий час ви працюватимете вже за кордоном.

Бажаємо успіхів у пошуку роботи вашої мрії!